Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

co tam Piechol ? spac nie mozesz ? :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:17_________________________________________________wczoraj Mi przyszla plyta glowna z serwisu bo po burzy padla, miesiac czekalem :gwizdanie:

podanie do promotora piszę :cool1: a z tą płytą kiepsko... jakiej firmy masz lapa? :gwizdanie:

zadnego lapa, stacjonarka :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 07:02_________________________________________________

siema młodziki :hi:

Witam szoszona ze starej gwardii :naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 07:54_________________________________________________ide na jakies sniadanko :slina:, cala noc nic nie jadlem wiec troszke glodny jestem :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 08:47_________________________________________________znikam do roboty, milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przywitać wszystkich Wielkopolan :hi:

Chciałbym też uspokoić wszystkich, że audiczka Młodzika nie znika z Wielkopolskich ulic i nadal będzie mogli ją spotkać. Mam nadzieję, że będzie mi służyć tak dobrze jak Młodzikowi i że jeszcze długo nią pojeżdżę :>

Znaczek z tylnej klapy nie znika, bo mam nadzieję, że uda mi się zagościć na dobre w doborowym towarzystwie tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Chciałbym przywitać wszystkich Wielkopolan :hi:

Chciałbym też uspokoić wszystkich, że audiczka Młodzika nie znika z Wielkopolskich ulic i nadal będzie mogli ją spotkać. Mam nadzieję, że będzie mi służyć tak dobrze jak Młodzikowi i że jeszcze długo nią pojeżdżę :>

Znaczek z tylnej klapy nie znika, bo mam nadzieję, że uda mi się zagościć na dobre w doborowym towarzystwie tego forum.

super :good:

zapraszamy na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 10:33_________________________________________________

Chciałbym przywitać wszystkich Wielkopolan :hi:

Chciałbym też uspokoić wszystkich, że audiczka Młodzika nie znika z Wielkopolskich ulic i nadal będzie mogli ją spotkać. Mam nadzieję, że będzie mi służyć tak dobrze jak Młodzikowi i że jeszcze długo nią pojeżdżę :>

Znaczek z tylnej klapy nie znika, bo mam nadzieję, że uda mi się zagościć na dobre w doborowym towarzystwie tego forum.

fuksiarz jestes, auta z tego rocznika w stanie w ktorym sie znajduje mlodzikowa a4 ze swieca szukac... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::bry:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 11:09_________________________________________________Nikuś robimy jakąś imprezkę w jakiś wekendzik :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 11:09_________________________________________________Kuredu wyjechał to nam tyle nie wychla :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::bry:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 11:09_________________________________________________Nikuś robimy jakąś imprezkę w jakiś wekendzik :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 11:09_________________________________________________Kuredu wyjechał to nam tyle nie wychla :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty::polew: :polew:

trzeba pomyslec i sie jakos dogadac... nie wiem co bede teraz w weekend robil - dam znac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany skąd braliście żarniki i w jakiej cenie (Madas i inni... , jak dobrze pamiętam) :przebiegly:

madas bral od goscia z gieldy, nie bylo problemu z wymiana gdy padl po miesiacu czy dwoch,

ja kupuje w IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany skąd braliście żarniki i w jakiej cenie (Madas i inni... , jak dobrze pamiętam) :przebiegly:

madas bral od goscia z gieldy, nie bylo problemu z wymiana gdy padl po miesiacu czy dwoch,

ja kupuje w IC

pół roku temu w IC oryginały były tańsze niż te zASRAM-ne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ekipa :hi:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________Tomek bierz tylko ORI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Madas

siemanko co tam u Ciebie ??[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 15:52_________________________________________________

Witam Panowie z sasiedniego wojewodztwa :naughty:

Mam takie pytanie: Czy ktos z okolic Gniezna moglby podjechac w wolnej chwili i luknac dla mnie na te autko:

http://www.allegro.pl/item745937154_mazda_2_3_mps_260km.html

??

:embarrassed:

do Gniezna z Poznania jest 50 km więc wątpię żeby ktoś tam mógł oglądnąć auto ..... a ludzi z Gniezna niestety nie mamy na spotach ..... jak ktoś będzie przejazdem to pewnie zobaczy bez problemu ale póki co z tego co mi wiadomo nikt się nie wybiera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie full roboty ale i ze zdrowiem kiepsko, w piątek idę do lekarza na potwierdzenie ew. wykluczenie czy mam tą samą chorobę co moja córka Klaudia czyli Leśniowski-Crohn, a ubezpieczenia nadal nie widać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

U mnie full roboty ale i ze zdrowiem kiepsko, w piątek idę do lekarza na potwierdzenie ew. wykluczenie czy mam tą samą chorobę co moja córka Klaudia czyli Leśniowski-Crohn, a ubezpieczenia nadal nie widać :wallbash:

życie nie rozpieszcza... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

DROGIE CHŁOPCY !!!

Na te wasze dzisiejsze ŚWIĘTO życze wam spełnienia tego co wam sie marzy...(tylko nie wymyślać za dużo :wink4: )

:hi: dzieki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROGIE CHŁOPCY !!!

Na te wasze dzisiejsze ŚWIĘTO życze wam spełnienia tego co wam sie marzy...(tylko nie wymyślać za dużo :wink4: )

dzięki .... a gdzie prezenty :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...