Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

OD jutra ładną pogode zapowiadają nad morzem :naughty: Ja startuje za godzinkę, gdyby się ktoś na spontanie zdecydował na wypad nad morze to zapraszam do Rewala, mamy jeszcze jakieś wolne miejsca u nas w pensjonacie ( D.G. FART ), najlepiej do mnie przezdzwonic jak się ma sytuacja 609145500.

ps. Pepin będzie w pobliżu i ma wpaść na chwilę z wizytą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

OD jutra ładną pogode zapowiadają nad morzem :naughty: Ja startuje za godzinkę, gdyby się ktoś na spontanie zdecydował na wypad nad morze to zapraszam do Rewala, mamy jeszcze jakieś wolne miejsca u nas w pensjonacie ( D.G. FART ), najlepiej do mnie przezdzwonic jak się ma sytuacja 609145500.

ps. Pepin będzie w pobliżu i ma wpaść na chwilę z wizytą

Ja tez w ciągu 1h wyjazd .. jadę na Gorzów ... [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 12:24_________________________________________________

Panie i Panowie ja raz jeszcze apropo tego przyciemniania szyb :) Ma ktoś gdzieś jakieś namiary na coś takiego? Tylko, żeby mi się za rok nie zepsuło :))

Kumpel 2x A4 oklejał tu http://www.llumarpoland.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jużo tym z toba madas pisałem że tak... :decayed:

aha ... zakręcony jestem ostatnio :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 07:14_________________________________________________mam tu dzis piekny ranek, sloneczko swieci ze az milo :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 07:16_________________________________________________chetnie bym sie wystawil na promyczki ale ktos musi pracowac by ktos opalac sie mogl :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 07:24_________________________________________________wstawac , szkoda dzionka leniuchy :cool1:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 07:39_________________________________________________juz dosc monologu na dzis :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 08:01_________________________________________________spadam popracowac[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 08:02_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

myślałem że dzisiaj pogoda się poprawi ale za oknem pochmurno :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 08:23_________________________________________________fajnie Piotrek że u Was słońce :)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 08:23_________________________________________________w przyszły czwartek rezerwuje gokarty :cool1:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 08:24_________________________________________________dobra idę z córką zaraz na rowerek - dostała na dzień dziecka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mam nadzieje, że chociaż padać nie będzie, bo fura się mycia domaga od dwóch miesięcy chyba :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mam nadzieje, że chociaż padać nie będzie, bo fura się mycia domaga od dwóch miesięcy chyba :decayed:

:no: :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mam nadzieje, że chociaż padać nie będzie, bo fura się mycia domaga od dwóch miesięcy chyba :decayed:

:no: :no:

co drugi dzień lało, więc nie widziałem sensu mycia na bezdotyku tym bardziej :wink4: dzisiaj zostanie wypucowana ręcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...