Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

naszym parter nie służy

miał dużą szansę na początku 1 rundy na dźwignię łokciową ale nie wykorzystał to niech się teraz męczy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high kick :kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________<Magiczny> co ty k**wa wiesz o uzależnieniu

<Magiczny> 2 lata temu założyłem się ze stara o 150 pln że 3 dni wytrzymam w domu bez neta

<Magiczny> poległem w 27h.

<Michał> gdybyś w końcu zapisał mnie jako "ojciec" a nie po imieniu skończyłbyś mylić te okna. W sumie 3 dni temu tez się rąbłeś, ale ta opowieść o sraniu w lesie była zbyt ciekawe żeby Ci przerywać...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 07:53_________________________________________________cio tam spiochy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 07:55_________________________________________________dzis znow do roboty :wallbash:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 07:56_________________________________________________

:hi:

a Ty nie mozesz dospac ? :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________

:przebiegly:

pewnie prosto z imprezy na forum co ? :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________

witam :hi:

teraz powstaje pytanie kiedy blind nie pracuje :decayed:

nastepna sobote i niedziele mam wolna :radocha::sesese:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________ide po kawke[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:02_________________________________________________ok spiochy ja sie zawijam do roboty[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:14_________________________________________________milego dzionka zycze[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 08:14_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:23_________________________________________________a Bartek wczoraj mówił że w KC :mysli: to ja już nie wiem gdzie mam wpaść :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja patrze tylko na podwieszenie, bo z nikim nie gadałem... :gwizdanie: ja proponuje KC, bo właśnie wróciłem z godzinnego pobytu na powietrzu i mnie wypizgało fest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za M1, jako, że mam jakieś 10 razy bliżej, pozatym zawsze można usiąść w ciepłym maku i ogrzać tyłek :wink4:

Tym bardziej, że oficjalnie pisze franowo, jak ktoś ze 2 dni nie był na forum, i przyjedzie i nikogo nie zastanie to będzie lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już sam nie wiem co zrobić bo z tego co wiem za dużo osób się nie wybiera .... a w MC jest masakra ponieważ nigdy nie siedzimy w kupie i robi się rozpiździel .... jak uważacie .... ja też jestem za KC chociaż tam może być gnój ze względu na otwarcie stadionu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...