Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też nie bo nie piję tyle żeby mieć kaca :tongue4::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będziesz wiedział po zlocie na co kogo stać a tam klimat służy byłem dwa razy w zakopanem i jak krakowiaki mogę powiedzieć że nie wiem co to kac w górach :wink4:

ja nie wiem co to kac nawet w wlkp :decayed:

niema co sie przechwalać spotkamy sie kiedyś i zobaczymy :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja na zlocie pił za dużo nie bede bo nie lubie na takich masówkach się schlać, ale wiecie że na domówkach jak to się mówi - IDZ NA CAŁOŚĆ :naughty:

Opublikowano

dobra bez przechwałek mi tu ile kto może wypić co nie Madas :polew:

ja :cool1:

Opublikowano

dobra teraz juz poważnie uciekam ...fajne z Was chłopaki :good::hi:

Opublikowano

ja na zlocie pił za dużo nie bede bo nie lubie na takich masówkach się schlać, ale wiecie że na domówkach jak to się mówi - IDZ NA CAŁOŚĆ :naughty:

ja zawsze wole bramke nr.3 ( czyli wyjć do domu ) :decayed:

Opublikowano

fajne z Was chłopaki :good::hi:

toś wypalił na koniec :polew:

Opublikowano

ja na zlocie pił za dużo nie bede bo nie lubie na takich masówkach się schlać, ale wiecie że na domówkach jak to się mówi - IDZ NA CAŁOŚĆ :naughty:

ja sie nawale :decayed: nie tak zeby pasc ale bedzie ostro :naughty:

będziesz wiedział po zlocie na co kogo stać a tam klimat służy byłem dwa razy w zakopanem i jak krakowiaki mogę powiedzieć że nie wiem co to kac w górach :wink4:

ja nie wiem co to kac nawet w wlkp :decayed:

niema co sie przechwalać spotkamy sie kiedyś i zobaczymy :naughty: :naughty:

ja sie nie przechwalam... mowie jak jest... kaca ostatni raz mialem ladnych pare lat temu... i to tylko po wodce mieszanej z piwem... teraz mieszam piwo wodke wsciekle i inne wynalazki i nic :) a po czystej whisky to juz w ogole nie czuje ze pilem... nawet po litrze na leb :wink4:

Opublikowano

fajne z Was chłopaki :good::hi:

toś wypalił na koniec :polew:

a co :naughty::evil:

Opublikowano

dobra teraz juz poważnie uciekam ...fajne z Was chłopaki :good::hi:

do jutra :)

Opublikowano

:hi:wszystkich.

Tak czytam i mi głupio bo ja wypijam jedno góra dwa piwa :embarrassed:

Opublikowano

litr na 3 i 4 piwka to przecież śmiech :polew:

Madas widzisz :mysli:

no widzę i nie wiem czy poważnie ludzie mają takie głowy czy tylko tak piszą czy może ja mam taką słabą :mysli:

znam wiele osób, i one znają wiele osób i nie znam poza Nikusiem za wiele przypadków, które wypiją np 1L wódki bez baletów, tylko picie przy stole i się nie nawalą jak świnie. Przekonasz się w Bukowienie, wszyscy dużo piszą a zobaczysz że bedzie tak jak Ci mówiłem. co prawda błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli ale w to że aż tyle dobrych zawodników bedzie to nie wierze i moge iść o zaklady.

potwierdzam widzialem :cool1:

Opublikowano

dobra panocki ja też uciekam :bla: :bla: dobranoc do jutra :rolleyes:

Opublikowano

Madas pamietasz jak niedawno miałes 1666 wiadomości ????spójrz teraz

Opublikowano

litr na 3 i 4 piwka to przecież śmiech :polew:

Madas widzisz :mysli:

no widzę i nie wiem czy poważnie ludzie mają takie głowy czy tylko tak piszą czy może ja mam taką słabą :mysli:

znam wiele osób, i one znają wiele osób i nie znam poza Nikusiem za wiele przypadków, które wypiją np 1L wódki bez baletów, tylko picie przy stole i się nie nawalą jak świnie. Przekonasz się w Bukowienie, wszyscy dużo piszą a zobaczysz że bedzie tak jak Ci mówiłem. co prawda błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli ale w to że aż tyle dobrych zawodników bedzie to nie wierze i moge iść o zaklady.

potwierdzam widzialem :cool1:

wierze jak zielony potwierdził :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 01:07_________________________________________________miłej nocki życzę :yeah:

Opublikowano

pozniej szli samodzielnie, bynajmniej, nie korzystajac z napedu na cztery konczyny :cool1::kox:

Opublikowano

Dopisany: 15 Marzec 2009, 01:07[/size]_________________________________________________miłej nocki życzę :yeah:

trzymaj się, dobrej nocki

Opublikowano

do miłego :naughty::hi:

Opublikowano

narazie Patryk :hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 01:11_________________________________________________ja tez juz zmykam... do juterka chlopaki :):hi:

Opublikowano

Patryk a Ty jedziesz na zlot???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.