Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azunia zaraz Ci przyjdzie PW

jak masz inne zdjęcie to prześlij a ja ci podam link do wklejenia
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marzena, jak idzie poruszanie się po forum? :cool1:

Marzena, tak jak ja, na razie szpieguje :naughty:

Opublikowano

Marzena, jak idzie poruszanie się po forum? :cool1:

Marzena, tak jak ja, na razie szpieguje :naughty:

jakby co, to mogę udzielić paru wskazówek, jak będą problemy :wink4:
Opublikowano

co tam kobitki :naughty:

Opublikowano

położyłam młoda na kocyk z zabawkami, ale ma frajde :decayed:

Opublikowano

Marzena, jak idzie poruszanie się po forum? :cool1:

Marzena, tak jak ja, na razie szpieguje :naughty:

jak by co to mogę udzielić paru wskazówek jak będą problemy :wink4:

Ok. Dzięki :)

Jakby Pepin stracił cierpliwość w tłumaczeniu, co i gdzie to się do Ciebie, Azunia zgłoszę :)

Opublikowano

Dzień Dobry ... kontrola :naughty::tongue4::wink4:

Opublikowano

pilot chyba najlepsza zabawka :kox:

Marzena, jak idzie poruszanie się po forum? :cool1:

Marzena, tak jak ja, na razie szpieguje :naughty:

jak by co to mogę udzielić paru wskazówek jak będą problemy :wink4:

Ok. Dzięki :)

Jakby Pepin stracił cierpliwość w tłumaczeniu, co i gdzie to się do Ciebie, Azunia zgłoszę :)

ok :good:
Opublikowano

co tam kobitki :naughty:

Udaję, że pracuję :naughty: :naughty: :naughty:

Szefowej nie ma w biurze :tongue4:

Opublikowano

Dzień Dobry ... kontrola :naughty::tongue4::wink4:

cześć, a ty na zlocie obok przeszedłes i nawet nie zdążyłam Cie poznać osobiście :confused4:
Opublikowano

Dzień Dobry ... kontrola :naughty::tongue4::wink4:

:mysli: miło widzieć :hi:

Opublikowano

a ty Madas co porabiasz?

Opublikowano

:mysli: miło widzieć :hi:

I wzajemnie :wink4:

Opublikowano

co tam kobitki :naughty:

Udaję, że pracuję :naughty: :naughty: :naughty:

Szefowej nie ma w biurze :tongue4:

ja widzę że poznaniacy mają dziwną przypadłość a mianowicie : piszą na forum będąc w pracy ....jak to się dzieję :mysli:

Opublikowano

Dzień Dobry ... kontrola :naughty::tongue4::wink4:

a tak poza tym jak zdrówko po zlocie? :rolleyes:
Opublikowano

a ty Madas co porabiasz?

ja zaczynam ćwiczyć a potem troche poruszać się na salce treningowej :naughty::evil:

Opublikowano

Madasku, a Weronika kiedy "wkroczy" na forum???

Opublikowano

a ty Madas co porabiasz?

ja zaczynam ćwiczyć a potem troche poruszać się na salce treningowej :naughty::evil:

chce ci się? :rolleyes::wink4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 14:15_________________________________________________

Madasku, a Weronika kiedy "wkroczy" na forum???

niedługo na poznańskim bedzie 50% kobiet :naughty:
Opublikowano

co tam kobitki :naughty:

Udaję, że pracuję :naughty: :naughty: :naughty:

Szefowej nie ma w biurze :tongue4:

ja widzę że poznaniacy mają dziwną przypadłość a mianowicie : piszą na forum będąc w pracy ....jak to się dzieję :mysli:

To się nazywa mieć podzielność uwagi :polew:

Opublikowano

a tak poza tym jak zdrówko po zlocie? :rolleyes:

Leżę w łóżku z: zapaleniem gardła, tchawicy, górnych dróg, kaszlem, temperaturą i zawalonym na maxa nosem - REWELACJA :dontknow::nuda::smutas:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.