Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:doh1: nikuś nie załapałeś

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niestety dziś bez piwka bo już mi się nie chce lecieć do sklepu

Opublikowano

ja niestety dziś bez piwka bo już mi się nie chce lecieć do sklepu

zadzwoń na taxi niech ci przywiozą :gwizdanie:

Opublikowano

:doh1: nikuś nie załapałeś

najwyrazniej :kwasny: ale skoro Ty juz po zabiegu to mozna powiedziec ze ja wczoraj bylem na intensywnej terapii :naughty: :naughty: :naughty:

a 6 godzin snu to za malo :kwasny:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 20:50_________________________________________________

ja niestety dziś bez piwka bo już mi się nie chce lecieć do sklepu

a ja sie chyba przejde :decayed:

Opublikowano

ja niestety dziś bez piwka bo już mi się nie chce lecieć do sklepu

[/quote

nie jestes osamotniony z tym problemem ;(

Opublikowano

to teraz rehabilitacja :decayed:

Opublikowano

to teraz rehabilitacja :decayed:

no wlasnie :naughty:

Opublikowano

a ja sie chyba przejde :decayed:

t o może i ja pójde ale strasznie drogo u mni etu pod blokiem 3,65 za warka a w tesco jak jade to po niecałe 3, wiec co 6 piwo gratis

Opublikowano

po ostatnim grillu to dwa dni do normy nie moglem dojsc

Opublikowano

a ja sie chyba przejde :decayed:

t o może i ja pójde ale strasznie drogo u mni etu pod blokiem 3,65 za warka a w tesco jak jade to po niecałe 3, wiec co 6 piwo gratis

aj tam masz b8 stać cie :polew:

Opublikowano

a ja sie chyba przejde :decayed:

t o może i ja pójde ale strasznie drogo u mni etu pod blokiem 3,65 za warka a w tesco jak jade to po niecałe 3, wiec co 6 piwo gratis

bo sie Lecha pije :tongue4::wink4:

Opublikowano

a ja sie chyba przejde :decayed:

t o może i ja pójde ale strasznie drogo u mni etu pod blokiem 3,65 za warka a w tesco jak jade to po niecałe 3, wiec co 6 piwo gratis

bo sie Lecha pije :tongue4::wink4:

jak nikus muwisz co lech to lech ,tak bardzo mi go tu brakuje ;([br]Dopisany: 12 Maj 2009, 20:58_________________________________________________

a ja sie chyba przejde :decayed:

t o może i ja pójde ale strasznie drogo u mni etu pod blokiem 3,65 za warka a w tesco jak jade to po niecałe 3, wiec co 6 piwo gratis

bo sie Lecha pije :tongue4::wink4:

jak nikus muwisz co lech to lech ,tak bardzo mi go tu brakuje ;(

ale byk, mialo byc mowisz :embarrassed:

Opublikowano

smaka mi narobiliscie ide na ławeczke :gwizdanie:

Opublikowano

Patryk kryzys jest i trza oszczedzac :kox:

ale jeszcze dzis pójde i zaplace drozej bo mam paluszki lajkonik a z nimi warka strong sie swietnie komponuje

Opublikowano

smaka mi narobiliscie ide na ławeczke :gwizdanie:

to sie posun, zaraz jestem :decayed:

Opublikowano

smaka mi narobiliscie ide na ławeczke :gwizdanie:

przed blok??? :tongue4:
Opublikowano

smaka mi narobiliscie ide na ławeczke :gwizdanie:

to sie posun, zaraz jestem :decayed:

miejsca duzo bedzie wiec zapraszam :>

Opublikowano

siema Panie i Paniska :)

Opublikowano

siema Panie i Paniska :)

:hi:
Opublikowano

siema Panie i Paniska :)

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.