Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuredu, 2 czas to nie jest zły wynik, wyścig jak to wyścig :) też stanąłem na podium :)

3 czas 3 bartku :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 12:57_________________________________________________wczoraj analize robiłem sobie na spokojnie

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz po pracy :naughty:

Opublikowano

kuredu miałeś 0.28.977, ja 0.30.451 następne były gorsze, mam zestawienie przed sobą. W zestawieniu dnia Ty jesteś na drugim a ja na 8 i między nami nie ma nikogo od nas.[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:03_________________________________________________Piszę o czasach kwalifikacji a nie samego wyścigu bo i tak byłem 3ci.

Opublikowano

ja juz po pracy :naughty:

A ja dzisiaj w ogóle nie byłam w pracy :tongue4:

Opublikowano

kuredu miałeś 0.28.977, ja 0.30.451 następne były gorsze, mam zestawienie przed sobą. W zestawieniu dnia Ty jesteś na drugim a ja na 8 i między nami nie ma nikogo od nas.[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:03_________________________________________________Piszę o czasach kwalifikacji a nie samego wyścigu bo i tak byłem 3ci.

a w wyścigu miałem 28.423 , Marcin był drugi 29.428 a reszta powyżej 30sek :tongue4:

Opublikowano

no ja miałem 25,400 :gwizdanie:

Opublikowano

poza tym w kwalifikacjach miałem nierozgrzane opony :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:20_________________________________________________

no ja miałem 25,400 :gwizdanie:

chyba do pierwszego zakrętu :polew:

Opublikowano

ja w kwalifikacjach myślałem że to trening :polew:

Opublikowano

no ja miałem 25,400 :gwizdanie:

chyba do pierwszego zakrętu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba do pierwszego zakrętu :polew:

Ty Ty sam jesteś jak ten zakręt :tongue4::polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:27_________________________________________________i się nie nabijać z Adaśka :gwizdanie:

Opublikowano

ja w kwalifikacjach myślałem że to trening :polew:

na nastepny raz jak nie zejdziesz poniżej 30sek to zostaniesz wykluczony na najbliższe dwa wyścigi :kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 13:29_________________________________________________mój cel na następny raz to 27.??? sek :naughty:

Opublikowano

oj Bartik no czemu chcesz mnie się pozbyć z wyścigów :polew: .... wiadomo że może być ciężko ale będę walczył jak lew :evil::polew:

Opublikowano

oj Bartik no czemu chcesz mnie się pozbyć z wyścigów :polew: .... wiadomo że może być ciężko ale będę walczył jak lew :evil::polew:

wiadomka - musisz się na Tetis odegrać :gwizdanie:

Opublikowano

nie no przegrać z Tetis to sama przyjemność :naughty:

Opublikowano

nie no przegrać z Tetis to sama przyjemność :naughty:

ale w walce....

Opublikowano

nie no przegrać z Tetis to sama przyjemność :naughty:

ale w walce....

w kisielu :evil:

Opublikowano

coś Ci się Vario avatar zmienił :mysli:

Opublikowano

kuredu niedługo ja takie coś będę miał u siebie :)[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:43_________________________________________________http://www.hornblasters.com/video.php więcej filmików

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.