Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy dzisiaj jest jakis spocik? :mysli:

no chyba tak .... sam proponowałeś objazdowy .... :cool1:

to o ktorej i gdzie sie spotykamy? tak jak pisalem? 14:00 pod Norauto w M1?

jak dla mnie może być :good:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to super :)

spocik dzisiaj pod Norauto w M1[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:46_________________________________________________Ive podwies prosze :wink4:

Opublikowano

ale o 14 ? i czy innym pasuje czy ew inna godz...?

Opublikowano

ale o 14 ? i czy innym pasuje czy ew inna godz...?

jak mamy zrobic objazd to lepiej wczesniej... ale niech sie inni wypowiedza czy im pasuje, mi pasuje bez znaczenia o ktorej :)[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:53_________________________________________________ide dokonczyc film, zajrze tu pozniej :wink4:

Opublikowano

ale to podwieszenie to dla kogo?? przecież jedziecie szukać miejsca na spocik , to nie jest oficjalny spot , jak chcecie to podwieszę tylko godz. poproszę

Opublikowano

:hi:

no właśnie, jak z tym spotem? bo chciałem wlecieć na chwilę przewietrzyć mózg :naughty: będzie sobie jeździć od 14 a później gdzieś staniemy pogadać czy jak? :mysli: czy dzisiaj spot na CB tylko? :kox:

Opublikowano

spotkamy się pod M1 i pojedziemy oglądać miejsca .... gdzieś się stanie ...

Opublikowano

spotkamy się pod M1 i pojedziemy oglądać miejsca .... gdzieś się stanie ...

aha... to w takim razie ja będę dzwonić chyba... :mysli: a tak w ogóle to dzisiaj są zielone świątki i jak w centrum handlowym nie ma kina to może być zamknięte... tak kiedyś w KC było... :gwizdanie:

Opublikowano

ok to będziemy w kontakcie ....

Opublikowano

ok to będziemy w kontakcie ....

ale to zaczniecie jeździć jakoś wcześniej czy dopiero ok 16?

Opublikowano

ok to będziemy w kontakcie ....

ale to zaczniecie jeździć jakoś wcześniej czy dopiero ok 16?

pewnie ok 15 ruszymy ...

Opublikowano

ale to zaczniecie jeździć jakoś wcześniej czy dopiero ok 16?

pewnie ok 15 ruszymy ...

oł gej :decayed:

Opublikowano

czyli co o 14 pod M1 :mysli:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 11:40_________________________________________________Madas tylko CB nie zapomnij :wink4:

Opublikowano

tylko wybierzcie dobre miejsce pany na spoty , licze na Was :cool1::good: :good: :good:

Opublikowano

spoko spoko Marcin

najpierw postoimy pod M1 Nikus poopowiada jak było z 30min

a później jedziem na objazd

jak ktoś chętny to o 14 spotkanie

Opublikowano

<x> niedlugo ludzie beda tak zacofani ze nie beda sami potrafili sobie ukroic kromki od chleba. na szczescie wtedy juz bedzie chleb jedynie krojony.

<lll> jak zobacza bochenek w calosci beda sie zastanawiac kto i po co posklejal kromki :rolleyes:

Opublikowano

ja będę o 14 :cool1:

Opublikowano

ja sie troche spoznie... bede ok 14:15 :)

Opublikowano

ja już wyjeżdżam powoli :cool1:

Opublikowano

ja też już wychodzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.