Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien dobry wszystkim :hi:

co sie dzialo jak mnie nie bylo? :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 07:42_________________________________________________ladnie zescie mnie obgadywali :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: , jak tam Nikuś po randce :cool1::naughty:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: wszystkim i widze że Nikuś sie odnalazł i co tam :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

dzien dobry wszystkim :hi:

co sie dzialo jak mnie nie bylo? :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 07:42_________________________________________________ladnie zescie mnie obgadywali :cool1:

no witaj nikuś :hi: ........................ i cała reszta :notworthy:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:06_________________________________________________uciekam na komunie :hi: do wieczorka :notworthy:

Opublikowano

siemka :hi:

randkowicz wrócił :tongue4:

Opublikowano

wrocil wrocil :gwizdanie: teraz sobie filmy ogladam :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:25_________________________________________________spotkanie bardzo sympatyczne... od piatku wieczor do dzisiaj rana :naughty:

Opublikowano

wrocil wrocil :gwizdanie: teraz sobie filmy ogladam :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:25_________________________________________________spotkanie bardzo sympatyczne... od piatku wieczor do dzisiaj rana :naughty:

ooo kurcze to pewnie jesteś cały obolały co :naughty::kox:

Opublikowano

Ja pier**le, ale ludzie na nasza-klasa sa zjebani az mi ich nie szkoda :naughty: :naughty: :naughty:

123529989622vz0.jpg

Opublikowano

wrocil wrocil :gwizdanie: teraz sobie filmy ogladam :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 10:25_________________________________________________spotkanie bardzo sympatyczne... od piatku wieczor do dzisiaj rana :naughty:

ooo kurcze to pewnie jesteś cały obolały co :naughty::kox:

moze troszke niewyspany :naughty:

Opublikowano

masakra jakaś z tym zdjęciem z NK :kwasny:

Opublikowano

masakra jakaś z tym zdjęciem z NK :kwasny:

powinni to zamknąć w h*j , lepsze zdjęcia niż na stronach porno można trafić
Opublikowano

ale co zamknąć .... NK??

Opublikowano

ale co zamknąć .... NK??

no zlikwidować na amen , juz jest fotka, facebook, a nie rożni się to teraz niczym od NK
Opublikowano

co robiliscie wczoraj tak długo ze was nie było :cool1:

Opublikowano

czy dzisiaj jest jakis spocik? :mysli:

Opublikowano

co robiliscie wczoraj tak długo ze was nie było :cool1:

no byliśmy na meczu a potem na gofry pojechaliśmy do Kurdów :)

Opublikowano

co robiliscie wczoraj tak długo ze was nie było :cool1:

na meczyku byli :naughty:

Opublikowano

czy dzisiaj jest jakis spocik? :mysli:

no chyba tak .... sam proponowałeś objazdowy .... :cool1:

Opublikowano

czy dzisiaj jest jakis spocik? :mysli:

no chyba tak .... sam proponowałeś objazdowy .... :cool1:

to o ktorej i gdzie sie spotykamy? tak jak pisalem? 14:00 pod Norauto w M1?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.