Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuredu jak byłeś w przedszkolu to ja Legacy ujeżdżałem i w biały dzień 2.20 Poznań Antoninek-Wawa Okęcie i bez autostrady :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Swoją drogą, jak mi furę popindolą i następna to będzie SUBARU to czy mogę być na a4.klub ?????

jak będziesz miał klubowe ramki to tak :gwizdanie:

Opublikowano

podobają mi się też BMW 5 ...

rewelacja :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________

kuredu jak byłeś w przedszkolu to ja Legacy ujeżdżałem i w biały dzień 2.20 Poznań Antoninek-Wawa Okęcie i bez autostrady :)

jak byłem w przedszkolu to ruch był taki że mój ojciec maluchem z Lublina do Koszalina 600km za 7h jechał

Opublikowano

podobają mi się też BMW 5 ...

mi też -zwłaszcza 335 diesel 280 i coś tam konny

miło musi się jeździć takim

Opublikowano

Hihi, ja Poznań - Karpacz maluchem 2,5 :)

Opublikowano

podobają mi się też BMW 5 ...

rewelacja :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________

kuredu jak byłeś w przedszkolu to ja Legacy ujeżdżałem i w biały dzień 2.20 Poznań Antoninek-Wawa Okęcie i bez autostrady :)

jak byłem w przedszkolu to ruch był taki że mój ojciec maluchem z Lublina do Koszalina 600km za 7h jechał

ja jak byłem mały to 30km w 35min robiłem a mój tato maluchem 40 minut tą samą drogę :naughty:

Opublikowano

a ja rowerem do hiszpani w jeden dzień dojechałem :cool1::evil:

Opublikowano

podobają mi się też BMW 5 ...

mi też -zwłaszcza 335 diesel 280 i coś tam konny

miło musi się jeździć takim

286KM - rerwelacja

dziś takie 5 ogładałem na allegro :gwizdanie:

Opublikowano

ja też czasem oglądam ale Audi to audi jak zmieniłem sprzęgło :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Vario a Ty sie nie denerwuj bo ja Cie tylko podpuszczam

wiem że to Twój czuły punkt i tak sie tylko droczę :tongue4:

Opublikowano

Vario a Ty sie nie denerwuj bo ja Cie tylko podpuszczam

wiem że to Twój czuły punkt i tak sie tylko droczę :tongue4:

Ty to taki cfaniak z Poniatowej jesteś co :naughty:

Opublikowano

Vario a Ty sie nie denerwuj bo ja Cie tylko podpuszczam

wiem że to Twój czuły punkt i tak sie tylko droczę :tongue4:

Ty to taki cfaniak z Poniatowej jesteś co :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

i jeszcze gwiżdże bezczelnie smarkacz :disgust::polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

nara chopy -bawta sie dobrze , ja musze spadać

Opublikowano

no ja tez juz ide

ilez mozna

Opublikowano

nara chopy -bawta sie dobrze , ja musze spadać

narka Maciuś .... :cool1:

Opublikowano

kuredu, róbta co chceta :) wkurzyłbym się tylko jak byś był dłuższy ode mnie :) resztę pozostawiam Tobie :) hihi, po za tym to ja dziadek do Ciebie jestem :) ale swoje rekordy miasto-miasto to się kiedyś biło :) fakt, mniejszy ruch wtedy był, dzisiaj rekord Antoniniek-Dworzec Główny w godzinach szczytu 18 min. i z 4 kolizje uniknięte dzięki twardemu zawiasowi :)

Opublikowano

z tą długością to tak jak na torze - możemy sparwdzić co i jak :naughty:

Opublikowano

ja spadam chłopaki ...wielkie dzięki za miły wieczór :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.