Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok dośc głupich żartów

jak tam Pogoda Miron na śląsku :mysli:

pewnie ciemno co :mysli:

:polew:

ale on nie pyta o porę dnia :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok - zmykam - miłej wieczornej nasiadówki :hi:

Opublikowano

ok dośc głupich żartów

jak tam Pogoda Miron na śląsku :mysli:

ciekawe czy kiedyś zmądrzejesz

ja szanse mam ale u Ciebie jak to się mówi - z pustego to i salomon nie naleje :polew:

jak to u Ciebie bym ujął :mysli: .... w głowie pustka jak w miasteckim kinie na seansie :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

joł cielska !! :hi::polew:

oż Ty landrynko :rolleyes::evil:

ino nie różowa !!!!!!! :polew:

ok .... cześć czarna landarko :decayed::naughty:

Opublikowano

jak to u Ciebie bym ujął :mysli: .... w głowie pustka jak w miasteckim kinie na seansie :polew: :polew:

jakim kinie :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________

ok - zmykam - miłej wieczornej nasiadówki :hi:

trzymaj się

Opublikowano

My tu gadu gadu a Ja sobie laseczki szukam na zlot na naszej klasie :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

My tu gadu gadu a Ja sobie laseczki szukam na zlot na naszej klasie :decayed::polew: :polew: :polew:

to wez na studiach szukaj a nie w klasie, bo klasy to sa w gimnazjum

i jak taka zabierzesz to z ojcem przyjedzie :evil:

Opublikowano

My tu gadu gadu a Ja sobie laseczki szukam na zlot na naszej klasie :decayed::polew: :polew: :polew:

laseczki czy laleczki na allegro :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak to u Ciebie bym ujął :mysli: .... w głowie pustka jak w miasteckim kinie na seansie :polew: :polew:

jakim kinie :polew: :polew:

Kino Grażyna czasem nikogo na seansie nie ma .... jak wpadniesz do mnie do rodzinnego domu to Ci pokaże :kox: :kox:

Opublikowano

adas szukaj na odloty.pl

tam na pewno znajdziesz

troche Cie bedzie zlot kosztował ale szczeki wszytskim opadną :kox:

Opublikowano

jak to u Ciebie bym ujął :mysli: .... w głowie pustka jak w miasteckim kinie na seansie :polew: :polew:

jakim kinie :polew: :polew:

Kino Grażyna czasem nikogo na seansie nie ma .... jak wpadniesz do mnie do rodzinnego domu to Ci pokaże :kox: :kox:

a wy tam kino macie -niemożliwe :mysli: :mysli: :polew:
Opublikowano

no jak to Miastko swego czasu miało z 40 tyś mieszkańców .....chyba :mysli::polew:

Opublikowano

no jak to Miastko swego czasu miało z 40 tyś mieszkańców .....chyba :mysli::polew:

chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy :polew:

Opublikowano

ale Mnie juz spanie bierze :mysli:

za duzo glupot na ekranie :decayed:

Opublikowano

no jak to Miastko swego czasu miało z 40 tyś mieszkańców .....chyba :mysli::polew:

chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________nie normalnie boki zrywac ale spadam nara :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

no jak to Miastko swego czasu miało z 40 tyś mieszkańców .....chyba :mysli::polew:

chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy :polew:

to mieliśmy 2 tyś z 13 tys ludzi bo z Miastka prawie wszyscy szli na pielgrzymkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

narka wentylek :hi:

Opublikowano

nie idź jeszcze Wentylek :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.