Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawno mnie nie było a tu jak zwykle się czubią :cool1: :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widzę widzę - szkoda że go zdegradować nie można :polew:

zobaczymy jak bede prezesem jak bedziecie cienko spiewac :gwizdanie:

Opublikowano

kuzwa rozwale Was na zlocie we wszytskie mozliwe konkurencje i zobaczymy wtedy obsrańce :evil:

tego normalnie mi brakowało tej poezyji :tongue4::polew::wink4:
Opublikowano

kuzwa rozwale Was na zlocie we wszytskie mozliwe konkurencje i zobaczymy wtedy obsrańce :evil:

tak tak Bartku, oczywiście - jasne że tak :good:

wiem wiem że strach Was obleciał :gwizdanie:

Opublikowano

no widzę widzę - szkoda że go zdegradować nie można :polew:

zobaczymy jak bede prezesem jak bedziecie cienko spiewac :gwizdanie:

no na te stanowisko byś sie nadawał :good: :good:
Opublikowano

co tu się dzieję kontrola z wyżyn :decayed:

Opublikowano

Miron wyzywam Cie na gokarty jak bedziesz na zlot jechał

przycupniesz w Poznaniu na chwilkę i Ci sie odechce wyjazdy na zlot :evil:

przyjmujesz wyzwanie :mysli:

Madas stawia jakby co :naughty:

Opublikowano

Madas stawia jakby co :naughty:

chyba oczy w słup ... a co Ci się przewróciło że mam stawiać :mysli:

Opublikowano

hmm, jak poczytałem wstecz to nie powiem ale teksty mało techniczno-forumowe a bardziej z czat.onet - pokój (witam u cieci)

kuredu pamiętasz naszą rozmowę :) Ty najlepszy w ściganiu, madas w pingla a vario ??? nie pisz, że wygrasz wszystkie zawody na zlocie :)

Opublikowano

nie no takią poezje to ja lubie nie ma co :cool1: :cool1: :kox::notworthy:

Opublikowano

Miron wyzywam Cie na gokarty jak bedziesz na zlot jechał

przycupniesz w Poznaniu na chwilkę i Ci sie odechce wyjazdy na zlot :evil:

przyjmujesz wyzwanie :mysli:

Madas stawia jakby co :naughty:

jasne że tak - ale pamiętaj - musi być s-line z czarnym sufitem :decayed:

Opublikowano

nie no takią poezje to ja lubie nie ma co :cool1: :cool1: :kox::notworthy:

no bo my fajne chłopaki jestemy :decayed:

Opublikowano

hmm, jak poczytałem wstecz to nie powiem ale teksty mało techniczno-forumowe a bardziej z czat.onet - pokój (witam u cieci)

kuredu pamiętasz naszą rozmowę :) Ty najlepszy w ściganiu, madas w pingla a vario ??? nie pisz, że wygrasz wszystkie zawody na zlocie :)

ping-ponga nie bedzie wiec Madas nic nie wygra

Opublikowano

nie no takią poezje to ja lubie nie ma co :cool1: :cool1: :kox::notworthy:

no bo my fajne chłopaki jestemy :decayed:

nic dodać nic ująć tak było jest i będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Miron wyzywam Cie na gokarty jak bedziesz na zlot jechał

przycupniesz w Poznaniu na chwilkę i Ci sie odechce wyjazdy na zlot :evil:

przyjmujesz wyzwanie :mysli:

Madas stawia jakby co :naughty:

jasne że tak - ale pamiętaj - musi być s-line z czarnym sufitem :decayed:

moge Ci zaoferować czarną kominiarke do kasku :evil:

Opublikowano

spadam chłopaki - bo co wchodzę na Poznańskie to mi 3 raszy szybciej lapik baterie wpierdziela :decayed:

Opublikowano

aaa, co do tekstów, to na spocie no problem ale na forum ??? za chwile ktoś zwróci uwagę, że WLKP to chamy itd. itd.

Opublikowano

hmm, jak poczytałem wstecz to nie powiem ale teksty mało techniczno-forumowe a bardziej z czat.onet - pokój (witam u cieci)

kuredu pamiętasz naszą rozmowę :) Ty najlepszy w ściganiu, madas w pingla a vario ??? nie pisz, że wygrasz wszystkie zawody na zlocie :)

ping-ponga nie bedzie wiec Madas nic nie wygra

jak to nic nie wygra - a największy abstynent zlotu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Miron wyzywam Cie na gokarty jak bedziesz na zlot jechał

przycupniesz w Poznaniu na chwilkę i Ci sie odechce wyjazdy na zlot :evil:

przyjmujesz wyzwanie :mysli:

Madas stawia jakby co :naughty:

jasne że tak - ale pamiętaj - musi być s-line z czarnym sufitem :decayed:

moge Ci zaoferować czarną kominiarke do kasku :evil:

chyba szpitalne foliowki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spadam chłopaki - bo co wchodzę na Poznańskie to mi 3 raszy szybciej lapik baterie wpierdziela :decayed:

to podłącz do prądu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.