Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co czlowiek nie wejdzie na watek Poznanski to same zbokole :kwasny: az sie poezji nucic nie chce...

oo porządny się zrobił :evil::tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co czlowiek nie wejdzie na watek Poznanski to same zbokole :kwasny: az sie poezji nucic nie chce...[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

moja w drugim pokoju :gwizdanie:

to dobrze a NIKUŚ chyba był po browar w ANTONINKU :polew: :polew:

zagadalem sie :tongue4:

no to zdrowie przy LECHU bo otworzyłem

:drunk:

Opublikowano

zdrowie zdrwie ... ale ja nie pije :gwizdanie:

Opublikowano

co czlowiek nie wejdzie na watek Poznanski to same zbokole :kwasny: az sie poezji nucic nie chce...[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

moja w drugim pokoju :gwizdanie:

to dobrze a NIKUŚ chyba był po browar w ANTONINKU :polew: :polew:

zagadalem sie :tongue4:

a z kim można wiedzieć -napewno z panieną co :pociesz: :pociesz: :sex:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:18_________________________________________________

zdrowie zdrwie ... ale ja nie pije :gwizdanie:

a czemu to kolego walnij browca :cool1:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:19_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: Variot
Opublikowano

a nie wiem nie mam weny :mysli:

Opublikowano

MAdas w sklepie:

5f680d0281140c65med.jpg

Opublikowano

MAdas w sklepie:

5f680d0281140c65med.jpg

a co on tak h*jowo od tyłu wygląda po diecie cud chyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

MAdas w sklepie:

5f680d0281140c65med.jpg

na bank zrobił fotkę przed chwilą ...widać że to odbicie w lustrze zwróćcie uwagę :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

troche mu sie portki w tyłek wżynają :polew: :polew:

Opublikowano

MAdas w sklepie:

5f680d0281140c65med.jpg

na bank zrobił fotkę przed chwilą ...widać że to odbicie w lustrze zwróćcie uwagę :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale jajca :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

troche mi sie portki w tyłek wżynają :polew: :polew:

zgadza się za ciasne ubrałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

troche mu sie portki w tyłek wżynają :polew: :polew:

bo 2 rozmiary za małe ubrał :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________

ale jajca :polew: :polew: :polew:

jak skurczesyn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

troche mu sie portki w tyłek wżynają :polew: :polew:

bo 2 rozmiary za małe ubrał :polew: :polew:

czemu mówisz ubrali w liczbie mnogiej :mysli::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

troche mi sie portki w tyłek wżynają :polew: :polew:

zgadza się za ciasne ubrałeś :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę, że znowu ciekawie się wieczór poetycki zapowiada :)

Opublikowano

ok spokój bo vario przeszedł :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę, że znowu ciekawie się wieczór poetycki zapowiada :)

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Przeszedłem na lepszą stronę :)

Opublikowano

Widzę, że znowu ciekawie się wieczór poetycki zapowiada :)

no dokładnie ...

Litwo ojczyzno moja ... ten Cie stracił co nie cenił ....czy cos takiego :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.