Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas sam ma wiecej postów na poznanskich niż cały radom albo Rzeszów :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no wiesz Ty co Pietrek takie mocne wiersze tutaj :shocked:

dla rozluznienia :wink4:

na Madasie pewnie nie zrobiło wrażenia bo on sie chwali ze 4h moze :naughty:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________

no wiesz Ty co Pietrek takie mocne wiersze tutaj :shocked:

dla rozluznienia :wink4:

widzisz z jakimi deklami ja tu muszę pracować :no::polew: :polew:

powiedział największy dekiel :gwizdanie:

4h to on śpi chyba :polew: :polew:
Opublikowano

Madas sam ma wiecej postów na poznanskich niż cały radom albo Rzeszów :polew: :polew: :polew:

ahh ten pracus :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Madas sam ma wiecej postów na poznanskich niż cały radom albo Rzeszów :polew: :polew: :polew:

ahh ten pracus :polew: :polew: :polew: :polew:

ale jakich ma grzecznych współpracowników :kox: :kox: :polew:
Opublikowano

Madas sam ma wiecej postów na poznanskich niż cały radom albo Rzeszów :polew: :polew: :polew:

ahh ten pracus :polew: :polew: :polew: :polew:

jakby tak od posta kase płacili :naughty:

Opublikowano

browar sie skończył więc czas na mnie ogry nara :hi: :hi:

Opublikowano

Madas sam ma wiecej postów na poznanskich niż cały radom albo Rzeszów :polew: :polew: :polew:

ahh ten pracus :polew: :polew: :polew: :polew:

ale jakich ma grzecznych współpracowników :kox: :kox: :polew:

a jakich zboczonych :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sajo nara wentyl :)

Opublikowano

narka Marcin :hi:

Opublikowano

Wczoraj widziałem tego gościa co wgrywał Ci kuredu program z atari do twojego auta i też w różowej koszuli hihih

Opublikowano

browar sie skończył więc czas na mnie ogry nara :hi: :hi:

hmmm :hi:

otworz nastepne a nie tam spac... :wink4:

Opublikowano

trzym się Wentylek :cool1:

Opublikowano

Wczoraj widziałem tego gościa co wgrywał Ci kuredu program z atari do twojego auta i też w różowej koszuli hihih

bo chce sie skumplować ze mną

ma tarcze do sprzedania z klockami sportowe wszystko od RS4 za 7tys :gwizdanie:

Opublikowano

vario pisz na czerwono i pogrubione to lepiej widac :wink4:

Opublikowano

a Madasku nic nie mówisz jak wrażenia po kajcie dzisiejszym :naughty:

Opublikowano

nike21 właśnie widzę, że nie było widać

chyba oszalał, na szrocie dostaniesz całe takie auto za 7000

Opublikowano

a Madasku nic nie mówisz jak wrażenia po kajcie dzisiejszym :naughty:

a bo żona mnie wk***ia czasem ....

jazda bryką Twoją to miazga ... pierwszy raz w życiu jechałem 245 za kierownicą :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a Madasku nic nie mówisz jak wrażenia po kajcie dzisiejszym :naughty:

a bo żona mnie wk***ia czasem ....

jazda bryką Twoją to miazga ... pierwszy raz w życiu jechałem 245 za kierownicą :kox: :kox: :kox: :kox:

ruch nie pozwalał na więcej :kox:

Opublikowano

ja 275 z Wrocka do Opola 14 lat temu :) 245 to prędkość spacerowa :)

Opublikowano

a Madasku nic nie mówisz jak wrażenia po kajcie dzisiejszym :naughty:

a bo żona mnie wk***ia czasem ....

jazda bryką Twoją to miazga ... pierwszy raz w życiu jechałem 245 za kierownicą :kox: :kox: :kox: :kox:

a podobno Bartek fury nie daje... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.