Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba ide spać

po raz 4 :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mistrz driftu na ręcznym - śniegu niet driftu niet !!!

Madas pożyczysz na chwilę to se wypalę na iphone'a :)

nagram Ci na spota .... chyba że wcześniej będę w pobliżu to podrzucę ... przypominaj mi tylko od czasu do czasu .....

Opublikowano

Wpadnę z lapkiem będzie szybciej :)

Opublikowano

o i młodzik wrócił :polew:

Opublikowano

No ja też powoli w kimonko bo Zuza na 8 do przedszkola.

Opublikowano

Sorki Pany że przerywam nocne igraszki, ale poszukuję pewnej kobiety :gwizdanie:

niejaka lara => http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lara-u25649.html

znacie może, wiecie co się z nią dzieje :?:

Z góry dzieki za pomoc :hi:

Opublikowano

spoko Vario :cool1:

Opublikowano

No ja też powoli w kimonko bo Zuza na 8 do przedszkola.

kurcze cały dzięń ktoś tu siedzi :mysli:

dyżury macie czy co

Opublikowano

Sorki Pany że przerywam nocne igraszki, ale poszukuję pewnej kobiety :gwizdanie:

niejaka lara => http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lara-u25649.html

znacie może, wiecie co się z nią dzieje :?:

Z góry dzieki za pomoc :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nosi Cie..? :kox:

Opublikowano

Sorki Pany że przerywam nocne igraszki, ale poszukuję pewnej kobiety :gwizdanie:

niejaka lara => http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lara-u25649.html

znacie może, wiecie co się z nią dzieje :?:

Z góry dzieki za pomoc :hi:

nic nie wiem o kimś takim

a co kase wisi :mysli:

Opublikowano

Jarko no była tutaj taka ale tak jak się pojawiła tak szybko zniknęła

Opublikowano

Sorki Pany że przerywam nocne igraszki, ale poszukuję pewnej kobiety :gwizdanie:

niejaka lara => http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lara-u25649.html

znacie może, wiecie co się z nią dzieje :?:

Z góry dzieki za pomoc :hi:

znamy wpadła tutaj kiedyś po zarejestrowaniu i tyle ją widzieliśmy .... pewnie koszulkę zamówiła co ??

Opublikowano

i co tam chlopaki? :naughty: browar mi sie konczy a wiecie czym to grozi? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Pojsciem do sklepu.. :polew:

Opublikowano

mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie :evil:

Opublikowano

Pojsciem do sklepu.. :polew:

o tej porze to tylko pojsciem do wyra :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________

mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie :evil:

Ty zawsze masz... ale przeterminowane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________

Pojsciem do sklepu.. :polew:

no proszę tu znalazłem PAna :hi: :hi:
Opublikowano

mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie :evil:

3h temu tez miałes :gwizdanie:

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:

zaorane już ...teraz na zbiory czeka :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________

mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie :evil:

3h temu tez miałes :gwizdanie:

i pewnie jeszcze trochę tam postoi ... póki ktoś nie wydoi .... :gwizdanie:

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:

zaorane już ...teraz na zbiory czeka :decayed:

kiedy zniwa? :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________

póki ktoś nie wydoi .... :gwizdanie:

zabrzmialo jak zaproszenie :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.