Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Glodnym :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja se włączyłem bo czasami nie wiedziałem ile jestem w plecy

Opublikowano

tej bo pekniesz i 250pln bedzie moje :naughty: :naughty:

:mysli: :mysli:
Opublikowano

ja se włączyłem bo czasami nie wiedziałem ile jestem w plecy

:naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:29_________________________________________________

tej bo pekniesz i 250pln bedzie moje :naughty: :naughty:

:mysli: :mysli:

sie nie interesuj :tongue4:

Opublikowano

shocked: :blink::shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

ide stąd :decayed

kolego Jarku - zeby pisac w tym watku trzeba wylaczyc ta opcje :polew: :polew: :polew:

na żywioł :kox:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

Opublikowano

ok jak coś nie zastanawiałem się :cool1:

Opublikowano

wariaty i tyle :kox:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

no ale widać że jeszcze zipie :decayed:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

Ok :cool1:

Opublikowano

shocked: :blink::shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

ide stąd :decayed

kolego Jarku - zeby pisac w tym watku trzeba wylaczyc ta opcje :polew: :polew: :polew:

na żywioł :kox:

:naughty:

ok jak coś nie zastanawiałem się :cool1:

ok :good:

wariaty i tyle :kox:

bawisz sie w Kolumba? :mysli:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

chupa chups na niego wołają :naughty:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

Ok :cool1:

na PW takie info proszę :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

no ale widać że jeszcze zipie :decayed:

dobij ją !! :)
Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

chupa chups na niego wołają :naughty:

to chyba tylko przykrywka :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

jak śpisz to wiadomka że normalnie nie wyślesz :evil:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

to może sobie pójdę :embarrassed: :embarrassed: :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.