Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasem tak ale nie zawsze :evil:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:38_________________________________________________

Bart-S nie widzę go a Ty go witasz hihi

no był przez moment :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapiekanki.. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________Nie warto sie uczyc :)

warto warto :P

pamietaj ze im dluzszy tytul przed nazwiskiem tym wiekszy debil... sprawdzone :wink4:

Opublikowano

Bart-S nie widzę go a Ty go witasz hihi

oni chyba więcej zlizali :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:39_________________________________________________

Zapiekanki.. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________Nie warto sie uczyc :)

warto warto :P

pamietaj ze im dluzszy tytul przed nazwiskiem tym wiekszy debil... sprawdzone :wink4:

spoko spoko będę miał tylko jeden :D KRÓL :polew: :polew:
Opublikowano

na to wychodzi :kox:

Opublikowano

Zapiekanki.. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________Nie warto sie uczyc :)

warto warto :P

pamietaj ze im dluzszy tytul przed nazwiskiem tym wiekszy debil... sprawdzone :wink4:

spoko spoko będę miał tylko jeden :D KRÓL :polew: :polew:

co za cwaniak :decayed: madas narzuc kare :gwizdanie:

Opublikowano

co za cwaniak :decayed: madas narzuc kare :gwizdanie:

nie no wpłacił mi już kaskę .... ma spokój na miesiąc :cool1:

Opublikowano

co za cwaniak :decayed: madas narzuc kare :gwizdanie:

nie no wpłacił mi już kaskę .... ma spokój na miesiąc :cool1:

a liczyles +vat? :cool1:

Opublikowano

co za cwaniak :decayed: madas narzuc kare :gwizdanie:

nie no wpłacił mi już kaskę .... ma spokój na miesiąc :cool1:

a liczyles +vat? :cool1:

to fakturę proszę :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:42_________________________________________________pa
Opublikowano

:shocked:

Nie warto sie uczyc.. :kox:

Sesja sesja i po sesji.. :polew: :polew:

Opublikowano

nie no zapomniałem dodać Vat :mysli: spoko moja strata .... :gwizdanie:

Opublikowano

Zrobcie zamowienie w KFC na fakture.. :cool1:

Opublikowano

Na dzisiaj wystarczy - dobranoc wszystkim.

Opublikowano

ja tez brykam spac... do jutra dzentelmeni :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

no wszyscy idą to i ja pójdę :cool1:

Opublikowano

Do napisania za 30 minut.. :polew: :polew:

Opublikowano

no wszyscy idą to i ja pójdę :cool1:

czekaj chwile, PW Ci właśnie pisze :gwizdanie:

Opublikowano

no wszyscy idą to i ja pójdę :cool1:

czekaj chwile, PW Ci właśnie pisze :gwizdanie:

ok poczekam :cool1:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________jeszcze nic nie doszło :mysli:

Opublikowano

Z Nowej Huty do Poznania to daleko jest.. :naughty:

Opublikowano

jeszcze nic nie doszło :mysli:

bo jeszcze nic nie wysłałem :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:59_________________________________________________

Z Nowej Huty do Poznania to daleko jest.. :naughty:

Eee, grabisz se :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.