Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:

zaorane już ...teraz na zbiory czeka :decayed:

kiedy zniwa? :decayed:

a co chcesz pomóc :naughty: pewnie byś się czuł tu jak w raju ... bo wiesz co tu rośnie za zielsko co :naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masakra ale na tym forum sa wedrowki ludow.. :naughty:

Dobry browar nie jest zly.. :kox:

Opublikowano

no dokaldnie ale po jednym na glowe nam wyjdzie wiec nie ma co jechac

Opublikowano

Jakie zielsko..? :kox:

Opublikowano

Masakra ale na tym forum sa wedrowki ludow.. :naughty:

Dobry browar nie jest zly.. :kox:

no ja już spałem ... sorry próby ...nie udane ... i powrót ....

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:

zaorane już ...teraz na zbiory czeka :decayed:

kiedy zniwa? :decayed:

a co chcesz pomóc :naughty: pewnie byś się czuł tu jak w raju ... bo wiesz co tu rośnie za zielsko co :naughty::decayed:

wez na zlot - obadamy :kox:

Opublikowano

no to pięknie co tu robić w środku pola :mysli:

orać :kox:

zaorane już ...teraz na zbiory czeka :decayed:

kiedy zniwa? :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________

póki ktoś nie wydoi .... :gwizdanie:

zabrzmialo jak zaproszenie :naughty::kox:

jak masz krówkę to chętnie wydoję :gwizdanie: :gwizdanie:

To jak coś to mogę Ci pomóc w zbieraniu plonów ale becikowe fifti fifti wtedy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nosi Cie..? :kox:

jakby mnie nosiło to bym sie z domu ruszył, a nie przed kompem siedział... :gwizdanie:

pewnie koszulkę zamówiła co ??

polar :naughty:

Widzę że od marca nie było jej na forum, chyba nie będę dłużej czekał tylko sprzedam ten polarek :mysli:

Dzięki Paniska :hi:

_________________________________________________

:shocked::blink::shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

ide stąd :decayed:

Opublikowano

taa do zlotu to już pójdzie do ameryki południowej ... stary kontrakty mam podpisane :cool1::tongue4:

Opublikowano

Masakra ale na tym forum sa wedrowki ludow.. :naughty:

Dobry browar nie jest zly.. :kox:

a jak tra się integrować a Ty nam na Radomskich jakąś pełną stówkę szczeliłeś do któej była nagroda przypisana ;) JA będę skuty Madas dostanie pejczem a Ty przyjacielem :D
Opublikowano

no to się narobiło ... nie wiem czasem na jakim wątku jestem :mysli:

Opublikowano

jarko :gwizdanie: hahahaha

Masakra ale na tym forum sa wedrowki ludow.. :naughty:

Dobry browar nie jest zly.. :kox:

a jak tra się integrować a Ty nam na Radomskich jakąś pełną stówkę szczeliłeś do któej była nagroda przypisana ;) JA będę skuty Madas dostanie pejczem a Ty przyjacielem :D

Chcecie 1000..? :evil::polew:

Opublikowano

shocked: :blink::shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

ide stąd :decayed

kolego Jarku - zeby pisac w tym watku trzeba wylaczyc ta opcje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok ostatecznie po raz 5

ide spac :hi:

Opublikowano

no to się narobiło ... nie wiem czasem na jakim wątku jestem :mysli:

ogólno polskim wątku gawędziarzy spożywających przed snem
Opublikowano

ok ostatecznie po raz 5

ide spac :hi:

juz pisales o 6 a teraz o 5? hmm... i Ty masz firme? :cool1:

Opublikowano

ja mam włączoną ... ale tempo mam dobre więc spoko daję radę ... :evil:

Opublikowano

no to się narobiło ... nie wiem czasem na jakim wątku jestem :mysli:

ogólno polskim wątku gawędziarzy spożywających przed snem

:good::naughty: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ja mam włączoną ... ale tempo mam dobre więc spoko daję radę ... :evil:

to se wylacz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:28_________________________________________________

:polew:

tej bo pekniesz i 250pln bedzie moje :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.