Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

chupa chups na niego wołają :naughty:

2.gif12.gif0.gif3.gif4.gif14.gif6.gif9.gif13.gif[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________ :kox::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

Ok :cool1:

na PW takie info proszę :cool1:

:polew: :polew: :polew:

no pewnie ze na PW - jeszcze podpatrzysz i nie dasz mi zarobic :gwizdanie:

Opublikowano

ale zestaw :shocked: :shocked: :shocked: ło matko :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

chupa chups na niego wołają :naughty:

to chyba tylko przykrywka :naughty: :gwizdanie:

ja myślę że on coś w tych rurkach ma na których jest lizak :mysli:

najpierw zlizuje, a później wciąga :decayed:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

to może sobie pójdę :embarrassed: :embarrassed: :D

nie no przeciez nikt Cie nie wygania :wink4:

Opublikowano

A na koncu podpalam.. :evil:

Opublikowano

Wlasnie rozjebalem muche na spotach Poznanskich.. :polew:

Widzicie ja..? :polew::cool1:

podrzuc nr do swojego dilera :naughty::kox::polew: :polew:

chupa chups na niego wołają :naughty:

to chyba tylko przykrywka :naughty: :gwizdanie:

ja myślę że on coś w tych rurkach ma na których jest lizak :mysli:

najpierw zlizuje, a później wciąga :decayed:

jakby wciagal to by zwyczajnie nie spal... musi cos bakac :kox:

albo jakies grzybki :naughty:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

to może sobie pójdę :embarrassed: :embarrassed: :D

nie smuć się :no:
Opublikowano

Sama śmietanka kremówka została o tej godzinie :)

Opublikowano

Sama śmietanka kremówka została o tej godzinie :)

nooo :polew: :polew: :polew: 36% :naughty:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

to może sobie pójdę :embarrassed: :embarrassed: :D

nie smuć się :no:

bys go pocieszyl jak ja :pociesz:

Opublikowano

cześć Bart-S :cool1:

Opublikowano

żeby o 00:30 nie mozńa było normalnie posta wysłać :kox:

co to sie porobilo nie? :naughty:

to może sobie pójdę :embarrassed: :embarrassed: :D

nie no przeciez nikt Cie nie wygania :wink4:

no ja wiem u was czuję się prawie jak u siebie :D z tym wyjątkiem że was jest więcej i jakoś tak osaczono się czuję :D OK skończyłem się uczyć idę spać dobranoc :hi:
Opublikowano

Zapiekanki.. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________Nie warto sie uczyc :)

Opublikowano

Sama śmietanka kremówka została o tej godzinie :)

nooo :polew: :polew: :polew: 36% :naughty:

ja dzisiaj tylko 5,5% :gwizdanie:

Opublikowano

o 2681 moja :polew: :polew: :polew: Panowie pocieszać mnie będziecie w Pile :gwizdanie: :gwizdanie: ale tak skutecznie :naughty: :naughty:

Opublikowano

o kurde ale bym wszamał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zapiekanki.. :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________Nie warto sie uczyc :)

warto warto :P
Opublikowano

o kurde ale bym wszamał :kox: :kox: :kox:

no ja tez :decayed:

Opublikowano

Bart-S nie widzę go a Ty go witasz hihi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.