Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mnie to nasze kochane miasto dzisiaj wqrwiło!!

nigdzie nie idzie się ruszyć, wszędzie korki...

ale jestem wściekły :kwasny: :kwasny: :kwasny:

przed chwila wrocilem... korek jest od glownej do ronda rataje... jak wyjezdzalem to korek byl na katowickiej od ronda rataje do rusa :shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mnie to nasze kochane miasto dzisiaj wqrwiło!!

nigdzie nie idzie się ruszyć, wszędzie korki...

ale jestem wściekły :kwasny: :kwasny: :kwasny:

przed chwila wrocilem... korek jest od glownej do ronda rataje... jak wyjezdzalem to korek byl na katowickiej od ronda rataje do rusa :shocked: :shocked: :shocked:

to co się dzieje to jest masakra, i oznacza to tylko tyle, że trzeba przeprosić Prawo jazdy kategorii "A" i kupić sobie znowu motor :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

daj mi kase to zaraz sprzeta kupuje :naughty:

ide zapalic i spadam na chate :hi: bede pozniej na chwilke... bo pozniej juz tylko na mala chwilke :naughty:

Opublikowano

a nic ciekawego

pokłociłem sie własnie z żoną :kwasny:

Opublikowano

a nic ciekawego

pokłociłem sie własnie z żoną :kwasny:

a to nie dobrze ja juz rozpoczałem week i popijam sobie łyche :gwizdanie:

Opublikowano

a bo pyskuje co chwila :gwizdanie:

i mnie denerwuje

Opublikowano

a bo pyskuje co chwila :gwizdanie:

i mnie denerwuje

a jak pyskuje to ja ustaw musi znac miejsce w szeregu :gwizdanie:

Opublikowano

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

Opublikowano

a bo pyskuje co chwila :gwizdanie:

i mnie denerwuje

a jak pyskuje to ja ustaw musi znac miejsce w szeregu :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

czemu nie ja jestem za pogadam z Pati jak wroci mozemy cos wykombinowac

Opublikowano

to daj znać jak będziecie mieli czas i ochotę

Opublikowano

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

My to umówieni jezdemy

Opublikowano

a bo pyskuje co chwila :gwizdanie:

i mnie denerwuje

a jak pyskuje to ja ustaw musi znac miejsce w szeregu :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Macius ty sie niesmiej bo Ciebie tez to czeka :cool1:

Opublikowano

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

My to umówieni jezdemy

nad morze :mysli:

Opublikowano

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

My to umówieni jezdemy

nad morze :mysli:

czemu nie sami faceci jedynm autem Fajowo :)

Opublikowano

a bo pyskuje co chwila :gwizdanie:

i mnie denerwuje

a jak pyskuje to ja ustaw musi znac miejsce w szeregu :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Macius ty sie niesmiej bo Ciebie tez to czeka :cool1:

justynka to akurat w kuchni siedzi i jakiś placek pichci :naughty: :naughty: :naughty:

bo to od samego początku trzeba pokazać gdzie kogo miejsce a nie po 7 latach :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:01_________________________________________________

co jutro porabiacie :mysli:

może jakiś spacerek pod miastem :naughty:

My to umówieni jezdemy

nad morze :mysli:

nad morze to dopiero w piątek

Opublikowano

Madasowi niespodzianke bysmy zrobili :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:02_________________________________________________moja kobieta wie gdzie jej miejsce to brachol ustawia zonke bo to przeciez młody zonkos :polew:

Opublikowano

w sumie można by tak zrobić i pojechać jednym autem w kilku chłopa jutro

ja jestem za :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:04_________________________________________________

moja kobieta wie gdzie jej miejsce to brachol ustawia zonke bo to przeciez młody zonkos :polew:

moja też wie, ale w takich sytuacjach jak dziś musze jej przypominać :evil:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:05_________________________________________________Pawciu a Ty nie masz przypadkiem jutro urodzin :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.