Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez sie moge z Wami przejechac jak sie znajdzie miejsce :tongue4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:29_________________________________________________

puma :mysli:

widac zes malo na forum... ja juz jestem adidas reebok i teraz puma :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

puma :mysli:

Nike, Reebok, Puma co za różnica :decayed:

Opublikowano

no to dobrze że dobrze

jak tam droga do Miastka :mysli:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:27_________________________________________________Ty Puma a co jutro porabiasz :mysli:

zawalona na maxa ...jechałem 4.5 gdzie normalnie jadę 3.5 :cool1:

Opublikowano

uuu to spory ruch faktycznie musiał być albo jechałeś jak ciocia :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj w ogole masakra korki... miasto cale zaje*ane :kwasny:

Opublikowano

uuu to spory ruch faktycznie musiał być albo jechałeś jak ciocia :gwizdanie:

no co chwila korki ...aż nogi mnie bolą :naughty:

dzisiaj w ogole masakra korki... miasto cale zaje*ane :kwasny:

to prawda byłem do południa :evil:
Opublikowano

nie wiem bo jeszcze w gatkach po domu chodzę :kox:

Opublikowano

moze głupio zapytam ale co oznacza Madas u Ciebie w podpsie "grupa madasa-zawsze .........." :mysli:

Opublikowano

Paweł ja tez sie zastanawiam :polew:

Opublikowano

moze głupio zapytam ale co oznacza Madas u Ciebie w podpsie "grupa madasa-zawsze .........." :mysli:

a sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

moze głupio zapytam ale co oznacza Madas u Ciebie w podpsie "grupa madasa-zawsze .........." :mysli:

chcial podrobic moj i Bartka podpis ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

Opublikowano

dobra spadam konusy jedne bo w gościach jestem ...potem będę :evil::hi:

Opublikowano

a to dobre to ja juz wiem co to oznacza :gwizdanie:

Opublikowano

dobra spadam konusy jedne bo w gościach jestem ...potem będę :evil::hi:

potem giry smierdza :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:38_________________________________________________grupa madasa - zawsze ma zakwasa :polew: :polew: :polew:

ja tez spadam... pod prysznic i do Ilonki :decayed: wejde pozniej na chwile :wink4:

Opublikowano

dobra spadam konusy jedne bo w gościach jestem ...potem będę :evil::hi:

potem giry smierdza :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:38_________________________________________________grupa madasa - zawsze ma zakwasa :polew: :polew: :polew:

ja tez spadam... pod prysznic i do Ilonki :decayed: wejde pozniej na chwile :wink4:

tylko sie nie utop wejz koło ratunkowe :polew:

Opublikowano

dobra spadam konusy jedne bo w gościach jestem ...potem będę :evil::hi:

potem giry smierdza :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:38_________________________________________________grupa madasa - zawsze ma zakwasa :polew: :polew: :polew:

ja tez spadam... pod prysznic i do Ilonki :decayed: wejde pozniej na chwile :wink4:

tylko sie nie utop wejz koło ratunkowe :polew:

mam pompowane ochraniacze na bicepsach :naughty:

Opublikowano

uszanowanko :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 19:41_________________________________________________Tomek zostawili cie samego

Opublikowano
:hi: juhu :decayed:
Opublikowano

jest tu kto?

Opublikowano

jest tu kto?

jam jest :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.