Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo ewenementy :hi:

a ja to co będe??? :mysli:cześć Ivuś :hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja to co będe??? :mysli:cześć Ivuś :hi: :hi: :hi:

Ty będziesz , ......gwiazdka - pasuje?? :cool1::decayed:
Opublikowano

a ja to co będe??? :mysli:cześć Ivuś :hi: :hi: :hi:

Ty będziesz , ......gwiazdka - pasuje?? :cool1::decayed:

oki :good: a jak będe spadać to pomyśl życzenie-napewno sie spełni :polew:
Opublikowano

Czesc wszystkim :naughty:

cześć Tobie :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

hej Malutka :) bedziesz na spocie w niedziele? zbieram kase za flagi... :gwizdanie:

Opublikowano

hej Malutka :) bedziesz na spocie w niedziele? zbieram kase za flagi... :gwizdanie:

hej niezdzierajki :> w sobote najpóźniej dam Ci znać bo nie wiem jak w pracy będzie oki??
Opublikowano

hej Malutka :) bedziesz na spocie w niedziele? zbieram kase za flagi... :gwizdanie:

hej niezdzierajki :> w sobote najpóźniej dam Ci znać bo nie wiem jak w pracy będzie oki??

spoko luzik, najwyzej mi przelew zrobisz :)

chce w przyszly poniedzialek zlozyc zamowienie i musze zebrac kase :)

Opublikowano

hej Malutka :) bedziesz na spocie w niedziele? zbieram kase za flagi... :gwizdanie:

hej niezdzierajki :> w sobote najpóźniej dam Ci znać bo nie wiem jak w pracy będzie oki??

spoko luzik, najwyzej mi przelew zrobisz :)

chce w przyszly poniedzialek zlozyc zamowienie i musze zebrac kase :)

jasne żaden problem :good:
Opublikowano

zara armaggedon na polsacie :cool1::decayed:

Opublikowano

zara armaggedon na polsacie :cool1::decayed:

zaraz szybko i wsciekle na kompie :naughty:

Opublikowano

i co tam chlopaki co taka cisza? :mysli:

Bartek dzieki za towarzystwo dzisiaj :):good:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 20:03_________________________________________________

zara armaggedon na polsacie :cool1::decayed:

zaraz szybko i wsciekle na kompie :naughty:

widzialem juz :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko :hi:

co tam słychować :naughty:

Opublikowano

i co tam chlopaki co taka cisza? :mysli:

Bartek dzieki za towarzystwo dzisiaj :):good:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 20:03_________________________________________________

zara armaggedon na polsacie :cool1::decayed:

zaraz szybko i wsciekle na kompie :naughty:

widzialem juz :gwizdanie:

fajne ? :mysli:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________

siemanko :hi:

co tam słychować :naughty:

czesc miazga :naughty:

Opublikowano

cześć :hi: SIŁA :evil:

Opublikowano

POSTRAFIAM SYSTKICH ...FORUMOFICÓF !!! :notworthy:

Opublikowano

POSTRAFIAM SYSTKICH ...FORUMOFICÓF !!! :notworthy:

smerf-lock Ci sie wlaczyl ? :mysli:

Opublikowano

POSTRAFIAM SYSTKICH ...FORUMOFICÓF !!! :notworthy:

smerf-lock Ci sie wlaczyl ? :mysli:

Benedykt..... :>
Opublikowano

POSTRAFIAM SYSTKICH ...FORUMOFICÓF !!! :notworthy:

smerf-lock Ci sie wlaczyl ? :mysli:

Benedykt..... :>

:mysli:

Opublikowano
:decayed::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.