Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dobra lece spac powoli

i popraw sobie lewe zdjęcie z podpisu, bo jest trochę "rozjechane" :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie rób takich mieszanek Wojtek ... :no:

musiałem się trochę "zmusić" do nauki dziś :rolleyes: ale już mi lepiej :tongue4:

ucz się ucz .... czasem warto :good:

Opublikowano

no dobra lece spac powoli

i popraw sobie lewe zdjęcie z podpisu, bo jest trochę "rozjechane" :cool1:

takie ma byc :naughty:

Opublikowano

ucz się ucz .... czasem warto :good:

to fakt, czasem... przed egzamem :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:11_________________________________________________

no dobra lece spac powoli

i popraw sobie lewe zdjęcie z podpisu, bo jest trochę "rozjechane" :cool1:

takie ma byc :naughty:

to takie A8 B8 ma być? :mysli:

Opublikowano

dobra spadam bo wykończony jestem :hi:

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________w tym tygodniu moze sie uda sesje zrobic to sie wklei nowe fotki :decayed:

Opublikowano

A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał :mysli:

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________w tym tygodniu moze sie uda sesje zrobic to sie wklei nowe fotki :decayed:

ja też się piszę jak coś :cool1:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:15_________________________________________________

A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał :mysli:

mogę jutro poinstruować na GG :)

Opublikowano

A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał :mysli:

a on jest taki bydlak niewychowany :decayed:

obiecuje obiecuje i nic :tongue4:

Opublikowano

A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał :mysli:

a on jest taki bydlak niewychowany :decayed:

obiecuje obiecuje i nic :tongue4:

nie gadaj nie gadaj :tongue4:

Opublikowano

A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał :mysli:

a on jest taki bydlak niewychowany :decayed:

obiecuje obiecuje i nic :tongue4:

Może tak źle nie jest choć napewno ma co nieco za uszami

Jutro czy nie jutro nie minie Cię to[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________No to też już lece co tak sam będę tu siedział

Opublikowano

a mi siadła neo... :wallbash: i jestem zmuszony próbować zasnąć :[ do jutra :siema:

Opublikowano
:mysli::disgust:
Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano

siema z rana ......... :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 08:09_________________________________________________qwa, wczoraj bylem tak zajechany ze zasnolem przy laptłoku :embarrassed::naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 08:11_________________________________________________gdzie sie wszyscy podziali :mysli:

Opublikowano

witajcie wszyscy :hi::)

:mysli::disgust:

a Ty co tak wczesnie dzisiaj? :mysli:

Opublikowano

witajcie wszyscy :hi::)

:mysli::disgust:

a Ty co tak wczesnie dzisiaj? :mysli:

czesc Michal

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 08:40_________________________________________________jaka macie pogode w poznaniu?
Opublikowano

taka sobie... cieplo ale slonce chyba dopiero wstaje z wyra i swieci ledwo ledwo...

Opublikowano

u mnie zaczyna sie slonko przebijac przez chury moze cos z tego bedzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.