Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3,o tez moze byc :gwizdanie:. mniejszego niz 2,8 nie chce :>

ile Ci pali tak szczerze to 2.8? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3,o tez moze byc :gwizdanie:. mniejszego niz 2,8 nie chce :>

ile Ci pali tak szczerze to 2.8? :mysli:

po miescie tak 12-13 na trasie 10 z klima[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 09:02_________________________________________________generalnie mam caly czas wlaczona klime :naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 09:09_________________________________________________ok,panowie spadam do pracy :disgust:. milego dzionka

Opublikowano

ja też lecę niedługo do Konina, do potem :hi:

Opublikowano

po miescie tak 12-13 na trasie 10 z klima

ale to tak przy dynamicznej jezdzie czy przy spokojnej? :mysli:

3maj sie :hi:

ja też lecę niedługo do Konina, do potem :hi:

bajo :hi:

Opublikowano

Siemka -

Poznań miastem klubowiczów tj. znowu WLKP utrzymuje resztę Polski ze składek członkowskich hihi

Pogoda gicior :)

Opublikowano

siemka :hi:

ale do pipy pogoda :kwasny:

Opublikowano

siemka :hi: do pipki mówisz? :naughty:

Opublikowano

a no do pipki najlepiej :gwizdanie:

Opublikowano

a no do pipki najlepiej :gwizdanie:

:cool1:
Opublikowano

co tak Wojte z pod byka zerkasz :cool1:

Opublikowano

Rozmawia dwóch kumpli:

- Co mi możesz powiedzieć o Madasie?

- Hmm...

- Z Madasem to można konie kraść

- Znaczy złodziej i wieśniak?

- ... :polew:

:wink4:

Opublikowano

czekam na obiad i jadę w chatę , zasypiam przy kompie normalnie :confused4:

Opublikowano

czekam na obiad i jadę w chatę , zasypiam przy kompie normalnie :confused4:

to odejdź od niego :decayed:

Opublikowano

...ta i co będę robił , za to mi płacą :naughty:

Opublikowano

...ta i co będę robił , za to mi płacą :naughty:

to jak płacą za siedzenie, to za spanie przed nim już nie? :thumbdown::wink4:

Opublikowano

...no kurfa co za firma , spać nie dadzą :thumbdown:

Opublikowano

siemka... kochani skasowałem moje a4 na hetmańskiej, bmw mnie uderzyło bokiem w bok... heh jestem taki zły ze szkoda gadać, z jego winy ale audiny szkoda... szukam nowego auta, bedzie to napewno b7 w sedanie cena do 60 tys zł... 2,0tdi 140km.... skóra xenon- i wstawki carbon albo srebrne, elekr szyby x4...takie sa moje wymagania, czy ma z was ktos moze taka na sprzedaz oczywiscie w takim stanie abym nie musial od razu wtryskow wymieniac, i bezwypadkowa...

ps. jesli ktos bedzie zainteresowany kupnem mojej b6 niech napisze na priv auto stoi w wysogotowie krotoski-cichy cena 22.900 (zdjecia moge wyslac na maila) przód roztrzaskany 2 poduchy wystrzeliły, silnik cały, lewy tył lekko pukniety

wyposazenie:

skora, xenon, klimatronik, klimatyzowany schowek, drewno, zderzaki w kolorze nadwozia, esp itp, elektr podgrzewane lustra, szyby elektryczne x2, podgrzewane fotele, przyciemnione szyby, przebieg 137tys rok 2001 grudzien, moc 130/176km 405Nm

jesli maci kogos kto skupuje auta to za taka cene oddam w dobre rece

Opublikowano

Współczuję wypadku.

Opublikowano

no massakra z tym wypadkiem , mogę wziąć od Ciebie silnik + skrzynię jak chcesz :naughty::cool1:

Opublikowano

no w gre wchodzi całe autko bo co ja zrobie z samą kastą bez silniczka:((( także czekam na oferty jutro mam rzeczoznawce, wiec dokładnie wszystko bede wiedział

tak wyglądało bmw 325 coupe przerobione na compact

http://img197.imageshack.us/img197/9273/xyzx.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.