Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedem Adaś co tam :cool1:

a nudy kurcze, pogoda sie zmienia tak czesto ze nie wiadomo czy gdzies wychodzic czy siedziec w domu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za tajne tajności sie tu przewijają :cool1:

nie chcesz flagi klubowej? jedna mi została... :wink4: wtedy tez dostaniesz PW :decayed:

Opublikowano

nie chcesz flagi klubowej? jedna mi została... :wink4: wtedy tez dostaniesz PW :decayed:

nie dziękuję , wystarczy jak inni będą mieli :cool1:
Opublikowano

siedem Adaś co tam :cool1:

a nudy kurcze, pogoda sie zmienia tak czesto ze nie wiadomo czy gdzies wychodzic czy siedziec w domu :gwizdanie:

mi się nie chce też wychodzić jeszcze na piechotę bo Specjalka już popijam :evil:

Opublikowano

odp na PW :wink4

jak jak to nic nie mam :no:

juz powinienes miec :wink4:

Opublikowano

nie chcesz flagi klubowej? jedna mi została... :wink4: wtedy tez dostaniesz PW :decayed:

nie dziękuję , wystarczy jak inni będą mieli :cool1:

schowasz się w tłumie :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:55_________________________________________________

odp na PW :wink4

jak jak to nic nie mam :no:

juz powinienes miec :wink4:

odp już :decayed:

Opublikowano

nie chcesz flagi klubowej? jedna mi została... :wink4: wtedy tez dostaniesz PW :decayed:

nie dziękuję , wystarczy jak inni będą mieli :cool1:

idz bo jak Cie ekne w ta lysa glace... :punish:

Opublikowano

idz bo jak Cie ekne w ta lysa glace... :punish:

też cię kocham misiaczku :pociesz:
Opublikowano

idz bo jak Cie ekne w ta lysa glace... :punish

to mu relingi spadną :kox:

Opublikowano

idz bo jak Cie ekne w ta lysa glace... :punish:

też cię kocham misiaczku :pociesz:

:decayed:

sprzedam na allegro za 20pln :gwizdanie:

Opublikowano

Wrzuć do działu sprzedam na ełu :polew: :polew:

Opublikowano

Wrzuć do działu sprzedam na ełu :polew: :polew:

juz tam z madasem podpadlismy :decayed:

Opublikowano

to ja podeśle :kox:

Opublikowano

podeslij, beda jaja :naughty:

my ich zaprosilismy na spot do nas :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podeslij, beda jaja :naughty:

my ich zaprosilismy na spot do nas :polew: :polew: :polew: :polew:

prze dżordże z was :polew: :polew:
Opublikowano

podeslij, beda jaja :naughty:

my ich zaprosilismy na spot do nas :polew: :polew: :polew: :polew:

prze dżordże z was :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka :evil:

Opublikowano

siemka :evil:

czesc miazga :cool1: wassup? :decayed:

Opublikowano

http://www.a4club.eu/sprzedam-27/flaga/new/#new[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 20:20_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 20:20_________________________________________________coś sie link zmienia

:gwizdanie:

Opublikowano

kurwka duszno jak cholera i jeszcze do tego okradli nam wózek ( komóra, fanta, pepsi, paluszki lajkoniek) ale kurwwa dorwałem gnoja jak mu wy***ałem karczycho to myślałem że mu łeb odpanie ...... no błagał żebym go nie zabijał bo tak mu duszenie zrobiłem że nie mógł oddychać :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.