Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czesc Bartas :hi:

Opublikowano

ale pusto dzisiaj chyba pracują :naughty: :naughty: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 12:10_________________________________________________

serdeczna prośba

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9040129

czy ktos z Was może zerknąc na to

na moje oko wygląda oki ale nie lepiej od compacta kupić coupe zawsze lepiej wygląda i nie jest az tak dużo większa tylko jak coupe to radze motor 2.8 mniej awaryjny :hi:
Opublikowano

dobra do póżniej :hi:

narty :naughty:

Opublikowano

qwa ale garowa :JC_fan:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 12:36_________________________________________________bylem wlasnie na spacerku na glogoskiej jak przyszedlem na skryta to potrzebowalem butle z tlenem :polew:

Opublikowano

serdeczna prośba

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9040129

czy ktos z Was może zerknąc na to

potrzeba zeby luknac ? :cool1:

Opublikowano

serdeczna prośba

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9040129

czy ktos z Was może zerknąc na to

potrzeba zeby luknac ? :cool1:

bardzo potrzeba bardzo :> :> :>

na cos konkretnego zwrocic uwage ?

dzwonilas juz tam i o cos pytalas ?

:gwizdanie:

Opublikowano

Ł dzwonił, ale weiesz jak to jest przez telefon

ogólnie jaki stan, jak silnik pracuje, jak balcha wygląda itp itd

jesli to bedzie mozliwe, postaram sie dzisiaj obejrzec :cool1:

Opublikowano

Siemka, mnie na spocie nie będzie bo jadę do Norwegii (1500 km w jedną stronę) garówna jest masakra :(

Opublikowano

Siemka, mnie na spocie nie będzie bo jadę do Norwegii (1500 km w jedną stronę) garówna jest masakra :(

czesc Bartas, szkoda.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 13:45_________________________________________________w celach rekreacyjnych czy sluzbowych?

Opublikowano

Swoją drogą podjechać na spota OOOO rozwalonym Punto Vanem to raczej kiszka więc emigruję na kilka dni.

Opublikowano

Bartas dla mnie mozesz przykulac sie nawet rowerem, wazny jest kolega a auto to dodatek :wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 13:50_________________________________________________ja od poniedzialku juz sie bycze w pl :gwizdanie: i chyba taki kawal nie chcialo by mi sie szarpac a kawalek masz

Opublikowano

Swoją drogą podjechać na spota OOOO rozwalonym Punto Vanem to raczej kiszka więc emigruję na kilka dni.

no co Ty ...dla nas przeciez Twoje auto to była rzecz a najważniejszy jesteś Ty .... ludzie zmieniają auta i dalej mają tych samych znajomych ...

Opublikowano

swieta racja :good:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 15:31_________________________________________________wszystkich nad wode wywialo? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

teraz sie zegnasz czy znowu witasz? :cool1:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 16:51_________________________________________________jest garowa na maksa... spadam do chaty na zimny prysznic :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.