Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dokoncze 6 browarek i spadam spac... :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja przy 1,5 litrowej Warce gubię rachubę które piję :)[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:29_________________________________________________Burza się rozkręca

Opublikowano

co to jest 6 zwyklych piwek... po 8 warce strong robi sie fajnie :decayed:

zwyklych to by trza z 12 :gwizdanie:

*zwykle = 5,5%

Opublikowano

No to jestem pierwszy dzisiaj :kox: Witam wszystkich w ten piękny słoneczny poranek :naughty:

Właśnie aktualizowałem odliczanie do zlotu i pozostało 9 dni :banan:

Opublikowano

No to jestem pierwszy dzisiaj :kox: Witam wszystkich w ten piękny słoneczny poranek :naughty:

Właśnie aktualizowałem odliczanie do zlotu i pozostało 9 dni :banan:

:hi: czesc Prezes[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:25_________________________________________________ale z ciebie ranny ptaszek :wink4::naughty:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:25_________________________________________________u nas jeszcze troszke pochmurno :confused4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:28_________________________________________________jak wyruszalem ze sremu to zaczynalo kropic, w poznaniu jeszcze jest ok[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:30_________________________________________________wstawac spiochy :piroman:;)[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 06:42_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

witam Was z Libanu :hi:

Opublikowano

witam Was z Libanu :hi:

czesc Adam, bomby tam podkladasz?[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 08:39_________________________________________________ :decayed: :decayed:

Opublikowano

żeby tylko :evil:

ale dzisiaj puściutko :naughty:

Opublikowano

dobry z obozu pracy :hi::decayed:

Opublikowano

dobry z obozu pracy :hi::decayed:

czesc Michal, tylko sie nie przepracuj :naughty::wink4:

Opublikowano

dobry z obozu pracy :hi::decayed:

cześć obozowiczu :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka Adas :hi:

Opublikowano

ide do fryzjera co bym wam na spocie wstydu nie narobil :naughty:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 09:46_________________________________________________chyba ze cos nie wyjdzie pani fryzjerce :polew:

Opublikowano

ja u fryzjera bylem wczoraj :>

tak mysle gdzie tu dzisiaj jechac :mysli:

Opublikowano

jak przyjde to sie odezwe

Opublikowano

jak przyjde to sie odezwe

a dasz rade sie odezwac bez przyjscia? :cool1::naughty:

Opublikowano

siemka Adas :hi:

siemka :naughty:

ide do fryzjera co bym wam na spocie wstydu nie narobil :naughty:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 09:46_________________________________________________chyba ze cos nie wyjdzie pani fryzjerce :polew:

Ja Wam wstydu narobie na spocie bo juz miesiac nie bylem u fryzjera :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to dzisiaj Gostyń i jak da rade to Borek wlkp :gwizdanie:

spadam... do pozniej :hi:

Opublikowano

jezdem :tongue4:, nawet, nawet ladny ze mnie chlopak :wink4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.