Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki panowie i panie za spota ..... :naughty::)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja rowniez dziekuje :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo fajne to miejsce jest muszę przyznać ... tylko dużo wiary w MC :cool1:

Opublikowano

jakiś klub BMW nie miał tam spota , bo ostatnio jak odjeżdżałem , to kilka dobrych aut stało :cool1:

Opublikowano

byłam i sie zmyłam...... :>

Opublikowano

jakiś klub BMW nie miał tam spota , bo ostatnio jak odjeżdżałem , to kilka dobrych aut stało :cool1:

mieli koło nas ... ale takie sobie te furki tym razem :cool1:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:52_________________________________________________

byłam i sie zmyłam...... :>

najważniejsze że wpadłaś :good: :good:

Opublikowano

następny raz będzie inaczej-tak jak powinno być :good:

Opublikowano

no ale flagi masz :naughty:

Opublikowano

i tablice... :naughty: bo inaczy to bym se na kartonie wymalowała nick :polew:

Opublikowano

i tablice... :naughty: bo inaczy to bym se na kartonie wymalowała nick :polew:

a no tak tablice też :kox:

Opublikowano

z tym Mc to tam porazka jest na maksa :confused4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:59_________________________________________________Ive zmieniam fure na kanta w cabrio 2.5 170PS :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wszystkim ktorzy sie krepuja na hasłoMadasa,Kuredu,Nikusia na przyjazd na działke do Paweł_Poznan proszeni sa o podanie adresow na ktory otrzymaja specjalne zaproszenia jak na slub :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ive zmieniam fure na kanta w cabrio 2.5 170PS :naughty: :naughty:

ja bym se kupejkę 330cl jebnął :naughty: :naughty:
Opublikowano

z tym Mc to tam porazka jest na maksa :confused4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:59_________________________________________________Ive zmieniam fure na kanta w cabrio 2.5 170PS :naughty: :naughty:

Ty poważnie mówiłeś :mysli:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 20:01_________________________________________________

Wszystkim ktorzy sie krepuja na hasłoMadasa,Kuredu,Nikusia na przyjazd na działke do Paweł_Poznan proszeni sa o podanie adresow na ktory otrzymaja specjalne zaproszenia jak na slub :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zapodamy zawsze hasło " Spot na działce" :naughty:

Opublikowano

z tym Mc to tam porazka jest na maksa :confused4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 19:59_________________________________________________Ive zmieniam fure na kanta w cabrio 2.5 170PS :naughty: :naughty:

Ty poważnie mówiłeś :mysli:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 20:01_________________________________________________

Wszystkim ktorzy sie krepuja na hasłoMadasa,Kuredu,Nikusia na przyjazd na działke do Paweł_Poznan proszeni sa o podanie adresow na ktory otrzymaja specjalne zaproszenia jak na slub :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zapodamy zawsze hasło " Spot na działce" :naughty:

jestem za :good:

Opublikowano

Ive zmieniam fure na kanta w cabrio 2.5 170PS :naughty: :naughty:

ja bym se kupejkę 330cl jebnął :naughty: :naughty:

ale w kwadracie nie wychodzil 3.0 motor :gwizdanie:

Opublikowano

ale ja nie chcę kwadrata , wolę krągłości :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ale ja nie chcę kwadrata , wolę krągłości :cool1: :gwizdanie:

czyli model E46 330 CI

Opublikowano

Cześć frędzle :) jak tam spot się udał ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.