Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja już po grillu i dzięki wszystkim za towarzystwo :)

Opublikowano

no ja już po grillu i dzięki wszystkim za towarzystwo :)

to szybciutko poszło :wink4: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 20:08_________________________________________________jak się komuś nudzi to polecam filmik na TVP1 :good:

Opublikowano

nie nie oni zostali wszyscy ale ja byłem z dzieckiem i musiałem niestety jechać do domku :cool1:

Opublikowano

u mnie susza :slina: :slina:

to browarka strzelić trza :decayed:

tak koniecznie jak tylko wyjdę z pracy :good:

Opublikowano

tez juz po :decayed:

Opublikowano

dobly wieczorek :hi:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 22:25_________________________________________________ja juz tez po grilu,pycha bylo :drool:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________uciekam do wanny i do wyra. do zobaczenia jutro na spocie :good:

Opublikowano

elo pyry :gwizdanie: :decayed:

jak tam u was z pogodą,bo nie wiem czy golić nogi :kox:

pogoda pikna słońce świeci i mam nadzieję że tak zostanie jeszcze z 2 tygodnie ... więc śmiało możesz golić nogi :evil:

no to golę :cool1:

...może nawet se bikini strzelę :naughty:

Opublikowano

i co jest ze nikogo nie ma? :mysli:

Opublikowano

juz nie :naughty:

Opublikowano

ja teraz dopiero jestem :decayed:

jak tam gril u Tetis się udał ??

Opublikowano
:bry::cygaro:
Opublikowano

:bry::kox:

Jak tam , wszyscy cali ?? Bo widzę , że zalało Was :shocked:

Opublikowano

dobly :hi: ,czesc Prezes[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 08:40_________________________________________________u mnie nie spadla ani jedna kropla :mysli:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 08:40_________________________________________________a co w poznanu to bede wiedzial kolo 10 bo zaraz sie tam wybieram[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 08:42_________________________________________________licze ze nie bylo tak tragicznie jak na tej fotce z onetu :mysli:

Opublikowano

w Kaliszu nie padało ani ciut ,ciut , co bierzecie na zlot ; browary (czyt. Lech pils) czy białą damę :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: dzieńdobry leniuchy co tam :wink4: :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 09:50_________________________________________________

w Kaliszu nie padało ani ciut ,ciut , co bierzecie na zlot ; browary (czyt. Lech pils) czy białą damę :cool1:

ja chyba browary :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

w Kaliszu nie padało ani ciut ,ciut , co bierzecie na zlot ; browary (czyt. Lech pils) czy białą damę :cool1:

obydwa :tongue4::decayed:

Opublikowano
:bry: będzie padało czy nie będzie padało? :no:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 10:17_________________________________________________Ive a Ty co bierzesz na zlocik?? Ja wezmę więcej lepiej jak zostanie niż ma zabraknąć i później kombinować po nocy :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.