Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma to jak wieczór z drinkiem i na forum :naughty:

też pijesz?? ja wyborówkę z porzeczką i lodem :cool1::naughty:

finka + cola + lód... no i ta pierwsza mi sie właśnie skończyła... :disgust:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

finka + cola + lód... no i ta pierwsza mi sie właśnie skończyła... :disgust:

ja juź mam bombę :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

nie ma to jak wieczór z drinkiem i na forum :naughty:

też pijesz?? ja wyborówkę z porzeczką i lodem :cool1::naughty:

finka + cola + lód... no i ta pierwsza mi sie właśnie skończyła... :disgust:

to zapraszam do mnie, u mnie coś sie jeszcze znajdzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma to jak wieczór z drinkiem i na forum :naughty:

też pijesz?? ja wyborówkę z porzeczką i lodem :cool1::naughty:

finka + cola + lód... no i ta pierwsza mi sie właśnie skończyła... :disgust:

to Ty już po jednej całej 100ml :shocked:

Opublikowano

nie ma to jak wieczór z drinkiem i na forum :naughty:

też pijesz?? ja wyborówkę z porzeczką i lodem :cool1::naughty:

finka + cola + lód... no i ta pierwsza mi sie właśnie skończyła... :disgust:

to Ty już po jednej całej 100ml :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to zapraszam do mnie, u mnie coś sie jeszcze znajdzie :naughty: :naughty: :naughty:

Chętnie, ale w przyszłym tygodniu :>

to Ty już po jednej całej 100ml :shocked:

spoko, mam jeszcze wyborową :decayed:

ja juź mam bombę :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

tylko nie peniaj :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

Opublikowano
:cool1::naughty: :naughty:
Opublikowano

Ahhh te koleżanki :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

moja też poszła na imprezę ale powiedziałem że ja też pije i z buta wali jak na taxi jej szkoda

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

a moja tez poszła i z Madasowa i tez za kierowce robie i siedzimy z Madasem i dziecka pilnujemy :kox:

KUREDU

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

a moja tez poszła i z Madasowa i tez za kierowce robie i siedzimy z Madasem i dziecka pilnujemy :kox:

KUREDU

tylko nowego nie zmalujcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: j**any
Opublikowano
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

a moja tez poszła i z Madasowa i tez za kierowce robie i siedzimy z Madasem i dziecka pilnujemy :kox:

KUREDU

tylko nowego nie zmalujcie :polew: :polew: :polew:

powiedz lepiej Tetis zeby w Raichu poszukała Twoich nieślubnych :evil: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

a moja tez poszła i z Madasowa i tez za kierowce robie i siedzimy z Madasem i dziecka pilnujemy :kox:

KUREDU

tylko nowego nie zmalujcie :polew: :polew: :polew:

powiedz lepiej Tetis zeby w Raichu poszukała Twoich nieślubnych :evil: :gwizdanie: :decayed:

ona wie że niemki są brzydkie i sie nie matrwi :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:26_________________________________________________spadam paniska. dobrej nocki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

nara :bry::OMG: , i h*j wolę BRY od kapeluszników :cool1:

Opublikowano

ja dzisiaj jestem kierowca swojej żony bo na impreze poszła z koleżankami :evil:

a moja w domu siedzi i ją żal dupe ściska że nie mogła iść z nimi

a moja tez poszła i z Madasowa i tez za kierowce robie i siedzimy z Madasem i dziecka pilnujemy :kox:

KUREDU

tylko nowego nie zmalujcie :polew: :polew: :polew:

koledzy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobry wieczór :notworthy: żem tu od wtorku nie zaglądała :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.