Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proste ale na dluzsza mete chyba nudne :tongue4::wink4:

mowisz ze wolisz omijac dziury i studzienki? :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proste ale na dluzsza mete chyba nudne :tongue4::wink4:

jak sie zrobi nudno to bierzesz allroad-a i dajesz na jakis szuter :naughty:

Opublikowano

proste ale na dluzsza mete chyba nudne :tongue4::wink4:

jak sie zrobi nudno to bierzesz allroad-a i dajesz na jakis szuter :naughty:

zamiast allroad-a wole jakiegos KTMa 250 :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

proste ale na dluzsza mete chyba nudne :tongue4::wink4:

jak sie zrobi nudno to bierzesz allroad-a i dajesz na jakis szuter :naughty:

zamiast allroad-a wole jakiegos KTMa 250 :naughty: :naughty: :gwizdanie:

no tez nieglupie :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:46_________________________________________________drogi.jpg[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:52_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

wiadomo cała Polska w dziurach

Opublikowano

wiadomo cała Polska w dziurach

i zalana... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Mam prośbę, czy moglibyście podjechać oblookać tą A3ke bo kumpel jest nią zainteresowany (zajawiony :decayed:)

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=c9172260

Gdyby coś to dzwońcie do mnie: 693-537-188

Opublikowano

dobra.. co jak co ale ide na grila i troszke piwko podegustowac w niemalych ilosciach :przebiegly:

Opublikowano

taa w niemałych, dwa piwa i po Tobie - widziałem na własne oczy :decayed:

Opublikowano

dobra.. co jak co ale ide na grila i troszke piwko podegustowac w niemalych ilosciach :przebiegly:

smacznego :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 17:18_________________________________________________

taa w niemałych, dwa piwa i po Tobie - widziałem na własne oczy :decayed:

bardzo ekonomicznie :polew:

Opublikowano

Hej! Co tam? O jakich flagach pisał nikuś? Nie mogę znaleźć wątku...

Blachy te co ostatnio też zabieracie? Hmm, może też sobie zrobię?

Opublikowano

Mi nawet blachę z nickiem zajewali, zostaje jedna fotka z BT :(

Tak po za tym to siemka panowie

Opublikowano

właśnie to znalazłem na youtube :naughty::

pewnie Makki filmował wtedy bo ja na pewno nie

Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

MakkiW to on hihih, z tego co wiem to 6tego będzie w Poznaniu :)

Opublikowano

MakkiW to on hihih, z tego co wiem to 6tego będzie w Poznaniu :)

no to można się bedzie spotkać.

we wtorek robiłem pomiary na A2 KM i Nm ale niestety tylko na 4 biegu. doszedłem do odcięcia czyli 6300obr/min - prędkość 260km/h, na 5 5,200obr i odcięcie mocy przy 270km/h , 6 nawet nie sprawdzałem, i zobaczymy jaki wykres z tego wyjdzie dokładnie, Nm na poziomie 400-410Nm także elegancko

Opublikowano

joł :yeah:

Opublikowano

Pomiary z mobilną hamownią? Jaka tolerancja błędu ?

Opublikowano

co tam :)

Opublikowano

Pomiary z mobilną hamownią? Jaka tolerancja błędu ?

wszystko bede dokładnie wiedział po niedzieli bo koles jest na szkoleniu, ale Nm po pomiarach na dwóch hamowniach i teraz na trasie wychodzą w przedziale od 404Nm do 425Nm także myślę że ponad 400Nm jest tak czy inaczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.