Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam na Grunwald :decayed:

:mysli: :mysli: :mysli:

taka dzielnica Poznania :cool1:

myślałem że na mazury jedzie :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tam chłopaki :cool1:

Opublikowano

i co tam chłopaki :cool1:

jakoś se dajemy rade :decayed:

Opublikowano

co tam moc i miazga :naughty:

Opublikowano

Cześć panowie :>

dawno mnie tu nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:21_________________________________________________chyba muszę ponadrabiać zaległości :kwasny:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

Nikuś miałem Ci na zlocie dac kubek, ale nic z tego..., niestety nie będzie mnie :confused4:

mowi sie trudno i kocha sie dalej :decayed:

a przez kogos nie mozesz przekazac? kase Ci puszcze przelewem jak cos...[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________czesc Justynka :>

potwierdzam Ci moja i Ilony obecnosc na grillu :good::wink4:

Opublikowano

:shocked:

co taki zdziwiony :tongue4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:27_________________________________________________

potwierdzam Ci moja i Ilony obecnosc na grillu :good: :wink4

super,że będziecie :>

Opublikowano

no super że grilek będzie :naughty:

Opublikowano

super,że będziecie :>

my tez sie cieszymy :>

dzieki za zaproszenie tak w ogole :wink4:

rozumiem ze kwestia zaopatrzenia tak jak ostatnio? :mysli:

Opublikowano

no super że grilek będzie :naughty:

No pewnie,że super

my nawet po grilu do domu nie wracamy :naughty: wykombinowaliśmy sobie spanko pod namiotem na ogrodowej trawce :tongue4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:33_________________________________________________

my tez sie cieszymy :>

dzieki za zaproszenie tak w ogole :wink4:

rozumiem ze kwestia zaopatrzenia tak jak ostatnio? :mysli:

zaopatrzenie bez zmian według uznania

Opublikowano

łał :naughty:

spadam hej

Opublikowano

spokojnej nocki i do soboty

Opublikowano

Nikuś miałem Ci na zlocie dac kubek, ale nic z tego..., niestety nie będzie mnie :confused4:

mowi sie trudno i kocha sie dalej :decayed:

a przez kogos nie mozesz przekazac? kase Ci puszcze przelewem jak cos...

Przekazać nie mam komu bo nikt z moich stron nie jedzie...

Zostaje tylko przesyłka pocztowa..., gdyby ktoś od Was jeszcze chciał to wrzuce w jedną paczke, żeby jedne koszty przesyłki płacić :good:

Zapytaj na spocie czy nie ma więcej chętnych na kubki :wink4:

Opublikowano

Zapytaj na spocie czy nie ma więcej chętnych na kubki :wink4:

oks :wink4: w niedziele napisze Ci PW :)

Opublikowano

na początku sierpnia (1 weekend) lece do wetliny wiec moge zachaczyć o Rzeszów :)

a z wrocka jest bliżej do odebrania:)

Opublikowano

na początku sierpnia (1 weekend) lece do wetliny wiec moge zachaczyć o Rzeszów :)

a z wrocka jest bliżej do odebrania:)

ooo :) z Wrocka to by mi firmowa paczke puscili calkiem za free :>

Opublikowano

Siemka, widzę, że spokój jest :mysli:

Opublikowano

na początku sierpnia (1 weekend) lece do wetliny wiec moge zachaczyć o Rzeszów :)

a z wrocka jest bliżej do odebrania:)

ooo :) z Wrocka to by mi firmowa paczke puscili calkiem za free :>

no to powiem ci ze czesto jestem w Zielonej Górze to by było jeszcze bliżej :)

Opublikowano

na początku sierpnia (1 weekend) lece do wetliny wiec moge zachaczyć o Rzeszów :)

a z wrocka jest bliżej do odebrania:)

ooo :) z Wrocka to by mi firmowa paczke puscili calkiem za free :>

no to powiem ci ze czesto jestem w Zielonej Górze to by było jeszcze bliżej :)

spoko :) dzieki w ogole za propozycje... najlepiej bedzie jak podrzucisz kubeczek tutaj --> Talex Wrocław, ul. Legnicka 51-53, 54-203 Wrocław

jeszcze sie zgadamy na PW blizej tego terminu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.