Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak dobry Subarak, musisz dorwać jakieś STI i złoić mu pupę :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak dobry Subarak, musisz dorwać jakieś STI i złoić mu pupę :)

wczoraj się ciąłem na wylocie na wrocław z wrx, nie wiem jaka tam jest moc ale delikatnie mi odchodził na 3 biegu tak na dwie trzy długości auta

Opublikowano

na google podaja ze niby 230KM :mysli:

Opublikowano

dane techniczne

Segment C

Marka Subaru Impreza

Opis Subaru Impreza WRX STi 2.0

Pochodzenie Azja

Nadwozie sedan

Liczba drzwi 5

Rodzaj silnika B4

Pojemność skokowa silnika 1994

Liczba zaworów na cylinder 4

Moc silnika (KM) 265,00

Moc silnika (KW) 195,00

Maksymalne obroty 6000

Maks. moment obrotowy 343,00

ONM 4000

Napęd 4x4

R_osi 2524

Rodzaj hamulców z przodu Tarczowe

Rodzaj hamulców z tyłu Tarczowe

Ciężar 1450

BagażnikO brak danych

BagażnikZ 395

Pojemność zbiornika paliwa 60,00

Przyspieszenie 0->100 km/h 5,50

Prędkość maksymalna 244[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:41_________________________________________________była tez wersja 2.5 300KM ktora przyspieszała w 5sek[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:42_________________________________________________wiec nie wiem na jaką trafiłem

Opublikowano

moze tez byl jakos zrobiony... ale 4x4 tez sie bedzie lepiej zbieral przy takiej mocy...

Opublikowano

Z tym nie miałbyś chyba szans :kox:

Opublikowano

Vario :good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:49_________________________________________________

Z tym nie miałbyś chyba szans :kox:

no raczej :naughty:

Opublikowano

Z tym nie miałbyś chyba szans :kox:

no bez przesady 400KM :decayed:

Opublikowano

Może taki bandzior będzie lepszy od B8 i trochę zapomnę o B7

Opublikowano

jakieś znajome to auto :mysli:

Opublikowano

jakieś znajome to auto :mysli:

ciekawe jak nic nie widac :tongue4:

Opublikowano

jakieś znajome to auto :mysli:

ciekawe jak nic nie widac :tongue4:

to Ci okulary pożycze jak nic nie widzisz :decayed::tongue4:

Opublikowano

jakieś znajome to auto :mysli:

ciekawe jak nic nie widac :tongue4:

nie pij :polew:

Opublikowano

przeciez tam nie ma zadnego auta... tylko jakas kreska idzie na monitorze i to ma byc ciekawe? :mysli::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

obejrzyj do końca :cool1:

Opublikowano

:bry: gostki

ale ojeb w pracy mieliśmy dzisiaj od dyra ja jebie , krupa mało co arytmii serca niedostał

Opublikowano

:bry: gostki

ale ojeb w pracy mieliśmy dzisiaj od dyra ja jebie , krupa mało co arytmii serca niedostał

why? :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 19:57_________________________________________________

obejrzyj do końca :cool1:

:decayed:

Opublikowano

bo z kopalni wychodzą kruszywa , które w 50% nie są nam potrzebne, a szuka oszczędności i i już zjeba , poza tym wilgotność ich jest tak duża ,że wody jest około 30% , co po odparowaniu z wagonu zostaje 900Mg zamiast 1250Mg , h*j wstrzymał dostawy , a tu autostrada idzie i h*j wi na czym będziemy robić produkcje , ja już dzisiaj miałem dosć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.