Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 minuty :polew:

:polew: :polew: :polew:

tak prawde mówiąc obróbka zdjęć to kilka godzin ale co tam :> :good: jest GIT
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemaneczko :hi:

Dawno mnie tu u Was nie bylo :embarrassed: widze, że nic sie nie zmieniło, poezja trwa :kox:

cześć Sławcio :hi:

sto lat się nie widzieliśmy :naughty:

co tam w Resie :naughty::polew:

Opublikowano

Siemaneczko :hi:

Dawno mnie tu u Was nie bylo :embarrassed: widze, że nic sie nie zmieniło, poezja trwa :kox:

cześć Sławcio :hi:

sto lat się nie widzieliśmy :naughty:

co tam w Resie :naughty::polew:

Ja to bym powiedział, że nawet wiecej niż 100 lat :naughty:

W Resia stara bida, nic ciekawego i nowego sie nie dzieje :kwasny::polew:

Opublikowano

a widzisz u mnie trochę się wydarzył ... np syna zmajstrowałem :evil:

Opublikowano

O tym, że syna zmajstrowałeś to nawet w Resie głośno było :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:44_________________________________________________Nikogo tu nie ma :mysli::shocked: :shocked:

Opublikowano

a gości mam :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: czasami jest w przerwach pomiędzy grilowych

Opublikowano

a gości mam :naughty:

Pewnie Bartka :naughty: Przecież to nie gość tylko juz jak domownik :decayed:

Opublikowano

a gości mam :naughty:

Pewnie Bartka :naughty: Przecież to nie gość tylko juz jak domownik :decayed:

:decayed::polew:
Opublikowano

no w sumie masz rację :decayed:

Opublikowano

ja też jestem :notworthy:

dobry pani - co tam słychać młoda damo :decayed:

Opublikowano

ja też jestem :notworthy:

dobry pani - co tam słychać młoda damo :decayed:

no qrfa niemoge :polew: stary sie odezwał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja też jestem :notworthy:

dobry pani - co tam słychać młoda damo :decayed:

no qrfa niemoge :polew: stary sie odezwał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ja też jestem :notworthy:

dobry pani - co tam słychać młoda damo :decayed:

no qrfa niemoge :polew: stary sie odezwał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

i czego rżysz ?? siano czujesz?? :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

polecam się :decayed:

ja też jestem :notworthy:

dobry pani - co tam słychać młoda damo :decayed:

no qrfa niemoge :polew: stary sie odezwał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

i czego rżysz ?? siano czujesz?? :wink4::polew: :polew: :polew:

:embarrassed: już się wstydze :embarrassed:

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

Nie udawaj groźnegoprzecież wiemy jaki słodki jesteś :cool1::polew: :polew:

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

:evil: :evil: :evil: bo poszczuje cie moim dzekim

wsciekly-maly-484-OBRAZKY.PL.jpg

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.