Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

:bla: zobacz jak sie boje.... :polew:

hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________

spokój mi tu :evil:

:bla: zobacz jak sie boje.... :polew:

hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Sławek krążą lewe opinie że madasa to nawet madasowa nie lubi a co dopiero my :decayed:

co je kufa - cytować nie umiem czy jak :mysli:

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:

ale nie ja to napisałam !!!!!!! Jak to sie stało????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:

ale nie ja to napisałam !!!!!!! Jak to sie stało????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malutka jaki piękny cytat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czary mary :kox:

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:

ale nie ja to napisałam !!!!!!! Jak to sie stało????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malutka jaki piękny cytat :polew: :polew: :polew:

qrfa bo Cie przeciągne zara przez ten komputer !!!!! :evil: nie pomyliłeś sie nigdy?? :naughty::wink4:
Opublikowano

czary mary :kox:

hokus-pokus

- no też pisałem że coś mi nie wychodzi, przeczytaj wyżej

coś mła sie zdaje że madas maczał tam palce,

kto ma fiolet ten ma władzę :evil:

co ja bym dał żeby byc fioletowym

Opublikowano
:evil: :evil: :evil: ale kuredu jest fajny chłopak
Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________

spokój mi tu :evil:

:bla: zobacz jak sie boje.... :polew:

hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:05_________________________________________________Kufa ja tez cytowac nie umie :mysli: :gwizdanie:

NAUCZ SIĘ CYTOWAĆ

Opublikowano

Sławek oddawaj cytat :evil:

Opublikowano

:evil: :evil: :evil: ale kuredu jest fajny chłopak

dzieki

Opublikowano

spokój mi tu :evil:

przepraszam Adamie serdecznie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

malutka mięczak :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:57_________________________________________________

spokój mi tu :evil:

:bla: zobacz jak sie boje.... :polew:

hehe Adaś, ale się z Ciebie wiara nabija :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Sławek krążą lewe opinie że madasa to nawet madasowa nie lubi a co dopiero my :decayed:

co je kufa - cytować nie umiem czy jak :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:05_________________________________________________Kufa ja tez cytowac nie umie :mysli: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:07_________________________________________________

:evil: :evil: :evil: ale kuredu jest fajny chłopak

dzieki

:polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:07_________________________________________________ale kaszan sie robi :gwizdanie:

Opublikowano

Sławek oddawaj cytat :evil: bo Ci walne konusie

Ja go nie zabrałem :polew: To pewnie wina Madasa bo tu cos kombinuje :evil: :evil:

ooooo i jeszcze Kuredu mnie od konusów wyzywa :evil: :evil:

Opublikowano

ejjjjjj !! co jest grane ??? który tam taki fajny jest co ?? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 21:08_________________________________________________ Madas -czy Ty se myślisz że mnie matka gapami pasła ????????? Wiem że to Twoja robota-natychmiast mi sie uspokój !!!!!!! :evil::kox:

Opublikowano

Widzę, że poezja idzie jak krew z nosa[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 22:17_________________________________________________Wszyscy na wakacjach i pewnie netu nie mają :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 22:49_________________________________________________BTW kogo jest profil spoty poznańskie na naszej klasie ew. kto go stworzył ? bo mam na liście znajomych a nie mam zaproszenia i takowego też nie wysyłałem.

Opublikowano

siemka :cool1::evil:

Opublikowano

Madas co jest grane ? nikogo nie ma na forum :mysli:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi::przebiegly:

co jest wiedzminy :naughty:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 02:12_________________________________________________Nikus tylko bez szydery co do godziny :polew:

Opublikowano

dobly :hi:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 07:52_________________________________________________ale mnie leb na....... , chyba pilem wczoraj :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.