Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pepin punkty liczą się od dnia zrobienia fotki - wiem, bo umorzyli mi punkty zrobione rok temu a dostałem teraz do zapłaty z sądu grodzkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pepin punkty liczą się od dnia zrobienia fotki - wiem, bo umorzyli mi punkty zrobione rok temu a dostałem teraz do zapłaty z sądu grodzkiego

hmmm .. może coś sie zmieniło .. albo dzielnicowy nie wiedział :)

a może dzwoniłem do sądu w Opocznie .. nie pamiętam, ale pamiętam, że pytałem i tak mi gdzieś powiedzieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Bartek klocicie sie a nie wiecie o co... Wojtek idzie do strazy miejskiej po mandat bo nie dostal go jak go zatrzymali (nie wiedziec dlaczego :mysli: )

tam idzie ponegocjowac bo sam u nich bylem... idziesz na libelta mowisz ze to Ty, ze sie przyznajesz itd ale wciskasz kit ze jechales do szpitala czy na slub czy cos tam innego i sie spieszyles i prosisz o jak najnizszy wymiar kary :decayed: mi za 65 km/h na ograniczeniu do 40 dali 100zl i 2 pkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 17:06_________________________________________________a z sadem grodzkim to jest tak ze jak przekroczysz dopuszczalna liczbe punktow to Cie wzywaja, daja mandat, kaza Ci go zaplacic na miejscu a nastepnie Cie informuja o przekroczeniu pkt i odbieraja prawko :decayed:

zrobili tak zeby juz nie bylo delikwentow ktorym sie nazbieralo ponad 30 pkt i dalej jezdzili :gwizdanie:

BTW - lepiej w ogole nie miec prawka - najwyzszy mandat to 300zl i bez punktow za brak uprawnien do prowadzenia pojazdu a co ile Cie zatrztymuja? :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy to 500zł przecież.

ale jak nie masz prawka to nie dostaniesz 500 tylko 300 za brak prawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym odholowaniem tez nie do konca... jak jest mozliwosc zostawienia auta w bezpiecznym miejscu badz jesli jechal z toba ktos kto posiada uprawnienia to sprawa konczy sie na mandacie... mozliwe ze mi sie pomylilo i jest 500 choc ja slyszalem o 300. prawko mam wiec nie doswiadczylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć , właśnie wróciłem z podwórka i powiem że już chłodno się robi wieczorami na szorty i koszulkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:20_________________________________________________cześć Partyk :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka'[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:22_________________________________________________dzisiaj rano do roboty jechałem to było 10 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś nie kłócimy się, możliwe, że jest różnica jak fotkę walną municypały, mi zrobił policyjny ZURAD. W takim razie mamy oboje rację w swoim zakresie :)

Ja jestem wkuriony na maxa, nadal stoi sprawa odszkodowania, gościu co miał wysłać dokumenty wyrejestrowania do Warszawy kręci, unika odpowiedzi, nie można go złapać .... szlag, ja jutro zaczynam na pełen etat pracować w Kaliszu a nie mam czym do pracy śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...