Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i zawsze musisz wtracic te trzy slowa :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 20:41_________________________________________________czesc Maciek :tongue4:

witam Piotrze :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

Opublikowano

ja też kilku spotów potrzebowałem żeby nawiązać rozmowę :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

Opublikowano

ja do dzis mam pietra sie odezwac live do MADASA :polew:

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:02_________________________________________________

ja do dzis mam pietra sie odezwac live do MADASA :polew:

:naughty: :naughty: :evil:

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

ja chyba bede mial frontere do pykniecia ,chyba ze moja ja zawinie to wtedy bede sie meczyl z corsa

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

ja chyba bede mial frontere do pykniecia ,chyba ze moja ja zawinie to wtedy bede sie meczyl z corsa

goń ją jak tylko będzie okazja .... szybciej nazbierasz na nowe audi :wink4:

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

ja chyba bede mial frontere do pykniecia ,chyba ze moja ja zawinie to wtedy bede sie meczyl z corsa

a jaką fronterke, rok motor i takie tam

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

ja chyba bede mial frontere do pykniecia ,chyba ze moja ja zawinie to wtedy bede sie meczyl z corsa

a jaką fronterke, rok motor i takie tam

serducho ma ponad 3l 15 latek za 600euro[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:09_________________________________________________bez rdzy blachowa[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:10_________________________________________________rurs przy stopnu jest zainfekowana rudym ale sam to zrobie bo to jest pryszcz

Opublikowano

sprzedales te auta co wystawiles?

nie

ja chyba bede mial frontere do pykniecia ,chyba ze moja ja zawinie to wtedy bede sie meczyl z corsa

a jaką fronterke, rok motor i takie tam

serducho ma ponad 3l 15 latek za 600euro[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:09_________________________________________________bez rdzy blachowa[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 21:10_________________________________________________rurs przy stopnu jest zainfekowana rudym ale sam to zrobie bo to jest pryszcz

ile za to będziesz chciał?

Opublikowano

musze poczekacc na decyzje mojej drugiej polowy. bo kiedys sapala o czyms takim jak jej nie przypadnie do gustu odezwe sie napewno. do ciagniecia lawet rewela. daj maila to ci foty zapodam

Opublikowano

musze poczekacc na decyzje mojej drugiej polowy. bo kiedys sapala o czyms takim jak jej nie przypadnie do gustu odezwe sie napewno. do ciagniecia lawet rewela. daj maila to ci foty zapodam

[email protected]

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]

a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej :mysli::evil:

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]

a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej :mysli::evil:

ten od granatowej to fantom

a ten od b7 to nie wiem a jakiś tam z wiochy przyjechał chyba pierwszy raz był :kox::evil::cool1:

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]

a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej :mysli::evil:

kurcze a był ktoś czarną B7 z ramką srebrną :mysli: nawet nie wiedziałem :mysli:

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]

a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej :mysli::evil:

kurcze a był ktoś czarną B7 z ramką srebrną :mysli: nawet nie wiedziałem :mysli:

ten to już wogóle AS. ale ogólnie mówił że na zlocie wszystkim wódke stawia więc go lubie :polew:

Opublikowano

to kiedy następny spot ?? datę się wstawi jak coś :)

Opublikowano

a jaką ksywkę ma ten kolega z granatowej B5 avant .... był z kolegą :mysli:[br]

a jaka ksywke mial kolega co byl B7 ze srebrna ramka zamiast klubowej :mysli::evil:

kurcze a był ktoś czarną B7 z ramką srebrną :mysli: nawet nie wiedziałem :mysli:

ale avant to byl :evil:

Opublikowano

to kiedy następny spot ?? datę się wstawi jak coś :)

za 2 tyg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.