Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spalanie 6.4l/100 w dniu dzisiejszym .. jazda jak w Skandynawii .. spokojnie i lajcikowo :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spalanie 6.4l/100 w dniu dzisiejszym .. jazda jak w Skandynawii .. spokojnie i lajcikowo :)

jak na 3 litry motor to calkiem niezle :good:

Opublikowano

Mlodzik ciekawe czy wszyscy się zmieszczą ... co będzie do jedzenia i picia ? :naughty::evil:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________

spalanie 6.4l/100 w dniu dzisiejszym .. jazda jak w Skandynawii .. spokojnie i lajcikowo :)

no to super wynik ... :good:

Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

Opublikowano

mój nowy nabytek pali mi 5.6 z przewagą miasta :cool1: [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:27_________________________________________________

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

no niewiem czy takie małe :tongue4:

Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

:naughty: :naughty: :naughty:

słyszałem że otwarcie we wtorek o 18 i wszystkich zapraszają

Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

:naughty: :naughty: :naughty:

słyszałem że otwarcie we wtorek o 18 i wszystkich zapraszają

no niby tak ale nie wiadomo co bedzie do jedzenia i picia :gwizdanie:

Opublikowano

hmm... warto sprawdzić

Opublikowano

hmm... warto sprawdzić

znaczy że będzie coś :naughty:

Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

:naughty: :naughty: :naughty:

słyszałem że otwarcie we wtorek o 18 i wszystkich zapraszają

no niby tak ale nie wiadomo co bedzie do jedzenia i picia :gwizdanie:

Madas pewnie frytki przyniesie .. ciągle je smaży :P

Opublikowano

ot znalazłem małe coś ... http://www.jmsalon.pl/

:naughty: :naughty: :naughty:

słyszałem że otwarcie we wtorek o 18 i wszystkich zapraszają

no niby tak ale nie wiadomo co bedzie do jedzenia i picia :gwizdanie:

Madas pewnie frytki przyniesie .. ciągle je smaży :P

frytki w domu tylko.... a w gościach wszystko co się da :kox:

Opublikowano

a Ty pepin wpadniesz?

Opublikowano

a Ty pepin wpadniesz?

rok temu o tej porze otwierałem biuro dla blisko 30-40 osób daaaaleko stąd .. teraz też chętnie będę uczestniczył w jakimś otwarciu .. tylko wtorek może być ciężki ... ale jakoś dam radę ;)

uścinać dłoń Pani Prezes bezcenne .. za wszystko inne zapłacisz mastercard ;)

Opublikowano

a Ty pepin wpadniesz?

rok temu o tej porze otwierałem biuro dla blisko 30-40 osób daaaaleko stąd .. teraz też chętnie będę uczestniczył w jakimś otwarciu .. tylko wtorek może być ciężki ... ale jakoś dam radę ;)

no to do zobaczenia :) wpadniesz z żoną?

Opublikowano

a Ty pepin wpadniesz?

rok temu o tej porze otwierałem biuro dla blisko 30-40 osób daaaaleko stąd .. teraz też chętnie będę uczestniczył w jakimś otwarciu .. tylko wtorek może być ciężki ... ale jakoś dam radę ;)

no to do zobaczenia :) wpadniesz z żoną?

jutro dam znać ... bo młode anielski mają do 18tej

Opublikowano

no to ekipa się ładna szykuje :wink4:

Opublikowano

a Ty pepin wpadniesz?

rok temu o tej porze otwierałem biuro dla blisko 30-40 osób daaaaleko stąd .. teraz też chętnie będę uczestniczył w jakimś otwarciu .. tylko wtorek może być ciężki ... ale jakoś dam radę ;)

no to do zobaczenia :) wpadniesz z żoną?

jutro dam znać ... bo młode anielski mają do 18tej

najwyżej sie chwile spóźnicie :)

Opublikowano

i jak tam na cmentarzach .... znicze zapalone ?

Opublikowano

no to ekipa się ładna szykuje :wink4:

a Ty madasku też będziesz całą ekipą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.