Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

I jak zlocik wczoraj sie udał ?? ja niestety do pracy musiałem iść :confused4: ale na jakis napewno się zjawie... :gwizdanie:

było super i musisz koniecznie na następny zawitać .... spot zlot łan ciu ważne że ludzie się spotykają :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot... :decayed:

Zanotowałem hehehe..... :gwizdanie:

Wiec jak tam Spot.... Był?? :tongue4:

Odrazu lepiej :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom niestety mam tryb 4 zmianowy w pracy i troche kicha jest z czymkolwiek do zaplanowania, ale co zrobic taka praca ale jak tylko mi przypasuje to podjade w końcu do P-ń mam tylko 72 km a i często bywam na zakupach :naughty: A poznam was z miłą chęcia ... :wink4:

Odrazu lepiej

Spoko się naucze w poprzednim klubie jak byłem nikt nie patrzył na takie odmiany .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko się naucze w poprzednim klubie jak byłem nikt nie patrzył na takie odmiany .... :gwizdanie

Ja niestety za bardzo zwracam uwagę na szczegóły, taka moja wada, ale jakoś z tym żyję :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info od kolegi z forum A3 :)

witam,

jestem użytkownikiem audi a3 (a3-club.net). W najbliższym czasie organizuję dyno day na hamowni w geko cars (Poznań). Do końca tygodnia będzie ustalony termin (21 lub 28 listopad 2009). Nie chciałem robić bałaganu na forum, dlatego zwracam się bezpośrednio do Ciebie. Koszt wizyty na hamowni będzie wynosił 60 pln. (jeśli uda się uzbierać odpowiednią liczbę osób-min. 10). Wszystkich info. chętnie udzielę na GG 552-4543. Poniżej link do wątku na stronie a3-club.net

http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=490952#post490952

Proszę o poinformowanie użytkowników A4.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam ciekawego slychac? :mysli: widze ze znowu pusto...[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:53_________________________________________________ciekawe kto mi grzebal w podpisie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee czasem ktoś się zakręci , ...ile razy dziennie można podnosić kapelusz hyhyhy :cool1: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:54_________________________________________________Adaś grubasie wszystkiego najlepszego w dniu URODZIN stówka brachu

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee czasem ktoś się zakręci , ...ile razy dziennie można podnosić kapelusz hyhyhy :cool1: :gwizdanie: :kox:

no jak rano zobaczylem 2 strony przywitan to az sie zdegustowalem... :kwasny:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:57_________________________________________________

Adaś grubasie wszystkiego najlepszego w dniu URODZIN stówka brachu

ano wlasnie :) STÓWKA Adas :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni wy***ać tą emotkę dla ekipy z wlkp i byłby kox :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:58_________________________________________________Adaś kiedy pijemy :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni wy***ać tą emotkę dla ekipy z wlkp i byłby kox :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:58_________________________________________________Adaś kiedy pijemy :gwizdanie: :naughty:

z kim wy gadacie ?? :shocked: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________przecież Adasia tu nima :no::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale będzie :tongue4:

no wlasnie :naughty:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:05_________________________________________________Adas zabierz na next spocik karton siwuchy i bedzie git majonez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe przydałaby się jakaś wspólna impreza , poziałbym co nie co , odchamił bym się , a czasu nie ma ostatnio :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

wszystkiego naj Adas :good: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:09_________________________________________________

_________________________________________________ciekawe kto mi grzebal w podpisie :mysli:

mi też :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...