Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRY! O 16 dziś :good:

cześć :hi:

zgadza się ... w końcu sobie pogadamy :)

:hi:

cześć :hi:

wpadniesz dzisiaj ?[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:23_________________________________________________lecę na kawę :wink4:

Opublikowano
:angry:
Opublikowano

:angry:

co się stało ...

nie mów że Cię nie będzie bo się wkurzę :gwizdanie:

Opublikowano

:angry:

co się stało ...

nie mów że Cię nie będzie bo się wkurzę :gwizdanie:

..no ja też![br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:27_________________________________________________Adam robimy dziś tunel? Bo nie wiem czy narzędzia brać...

Opublikowano

:angry:

co się stało ...

nie mów że Cię nie będzie bo się wkurzę :gwizdanie:

..no ja też![br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:27_________________________________________________Adam robimy dziś tunel? Bo nie wiem czy narzędzia brać...

tunel zrobimy przy innej okazji np na kawusi we Wrześni :naughty: :gwizdanie:... dzisiaj posiedzimy i zrobimy klimat :naughty:

Opublikowano

FINE :decayed:

Opublikowano

Będę ale mogę się spóźnić. Bart-s będziesz bo mam parę pytanek odnośnie multi?

Opublikowano

FINE :decayed:

no chyba że nie możemy sie zwalić Ci na chatę bo się boisz że Julka zdemoluje wszystko :evil::naughty:

Opublikowano

Madas nie ma problemu :) Wiesz że kochamy z Gosią Twoją małą ;)

ohkyomoon - dziś jestem, w końcu... :wink4:

Opublikowano

siemka :)

dzisiaj o 16 jestem...

chlopaki bede mial tez do Was sprawe. jak wiecie mam znajomego (Szlapa) ktory zajmuje sie obsluga automatow do gier. w zwiazku z tym co sie ostatnio w tym temacie dzieje prosil mnie czy moglbym od Was zebrac podpisy pod wnioskiem ze nie przeszkadzaja Wam takie automaty... bede mial dzisiaj ze soba gotowe dokumenty do wypelnienia i jesli ktos chcialby sie pod tym podpisac to bedzie fajnie. nie wiem na ile mu to pomoze ale chyba wszystkie firmy zajmujace sie maszynami do gier organizuja takie akcje.

Opublikowano

Cześć nikuś :) No to do zobaczenia o 16.

Opublikowano

jeździłem dsg i to chyba kiedyś będzie moim następnym aucie. w tym mieście czasami mocno denerwuje przerzucanie lewarkiem w tdi

Opublikowano

tymczasem spadam do kumpla na tartak to przezmierowa :)

do zobaczenia na spociku :>

Opublikowano

ohkyomoon - dziś jestem, w końcu... :wink4:

:mysli: ostatnio też był :naughty:
Opublikowano

dzien dobry w piekny niedzielny poranek :kox:

Opublikowano

Cześć Marcin :)

Spoko - moon, pogadamy na spocie. Spadam - do zobaczenia o 16. Dojade z Maćkiem (mam nadzieję).

Opublikowano

dzien dobry w piekny niedzielny poranek :kox:

:hi:

Masz może już coś dla mnie :mysli:

Opublikowano

jeździłem dsg i to chyba kiedyś będzie moim następnym aucie. w tym mieście czasami mocno denerwuje przerzucanie lewarkiem w tdi

mimo istnienia DSG, nie ma jak to dobry manual, ja raczej bym sie sklanial ku super elastycznemu silnikowi jakim jest 2.0 tfsi.... ciagnie od 1500-7000 rpm[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:42_________________________________________________

Cześć Marcin :)

heyka :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 09:47_________________________________________________

:hi:

Masz może już coś dla mnie :mysli:

heyka :) niestety, jeszcze nie, tez czekam :confused4:

Opublikowano

dobry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.