Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko Blind i Mario muszą najpierw nicki zmienić bo się nie zmieści na koszulce :polew: :polew:

nie dokuczaj :tongue4:

Blind a ty z tyłu na ramce miałeś jakies logo? czy cos mi sie zdawało :mysli:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:( nie mogę zmienić na samo Mario bo już jest zajęty :confused4:

no to co :wink4:

Poprostu zamówisz koszulke z samym napisem ,,Mario" i gites majonezes :naughty:

no właśnie... vario też ma tablice z samym vario bez techa :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:46_________________________________________________

tylko Blind i Mario muszą najpierw nicki zmienić bo się nie zmieści na koszulce :polew: :polew:

nie dokuczaj :tongue4:

:decayed:
Opublikowano

a tak z innej beczki, kto był audi z nr PNT ?

:mysli:

:dontknow:

Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

jest Malutka jest impreza :kox::drunk:
Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

siema mała :wink4: widziałaś NK? :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:49_________________________________________________już widzę że widziałaś :decayed:

Opublikowano

a tak z innej beczki, kto był audi z nr PNT ?

:mysli:

:dontknow:

no takie granatowe audi, najbardziej wynorane na spocie

Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

jest Malutka jest impreza :kox::drunk:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

siema mała :wink4: widziałaś NK? :cool1: :gwizdanie:

Taaaaaaaaaaaaaaak NIEZDZIERAJKI :notworthy::wink4:
Opublikowano

a tak z innej beczki, kto był audi z nr PNT ?

:mysli:

:dontknow:

no takie granatowe audi, najbardziej wynorane na spocie

musiał być ktoś nowy i nie kojarzę...

Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

jest Malutka jest impreza :kox::drunk:

bardzo bym chciała...ale nic z tego :confused4:
Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

jest Malutka jest impreza :kox::drunk:

bardzo bym chciała...ale nic z tego :confused4:

a to czemu??
Opublikowano

normalnie miałem taką ochotę przyjechać poznać nową wiarę że mam mega wkurwa że mnie w robocie przetrzymali... tym bardziej że okazało się że przez mega bzdurę :angry:

Opublikowano

normalnie miałem taką ochotę przyjechać poznać nową wiarę że mam mega wkurwa że mnie w robocie przetrzymali... tym bardziej że okazało się że prze mega bzdurę :angry:

widzisz nikuś a PSZ było :naughty:
Opublikowano

el Madassso dogadałeś z tym kolem co chciałeś? :mysli:

Opublikowano

:hi: z wieczora :hi:

jest Malutka jest impreza :kox::drunk:

bardzo bym chciała...ale nic z tego :confused4:

a to czemu??

bo nie ma z kim..... :(
Opublikowano

normalnie miałem taką ochotę przyjechać poznać nową wiarę że mam mega wkurwa że mnie w robocie przetrzymali... tym bardziej że okazało się że prze mega bzdurę :angry:

widzisz nikuś a PSZ było :naughty:

mam nadzieje ze jeszcze będziesz :cool1: a na moja opinię sam sobie zapracujesz... same blachy nie wystarcza :tongue4:

Opublikowano

normalnie miałem taką ochotę przyjechać poznać nową wiarę że mam mega wkurwa że mnie w robocie przetrzymali... tym bardziej że okazało się że przez mega bzdurę :angry:

a gdzie ty pracujesz w niedzielę?

Opublikowano

normalnie miałem taką ochotę przyjechać poznać nową wiarę że mam mega wkurwa że mnie w robocie przetrzymali... tym bardziej że okazało się że prze mega bzdurę :angry:

widzisz nikuś a PSZ było :naughty:

mam nadzieje ze jeszcze będziesz :cool1: a na moja opinię sam sobie zapracujesz... same blachy nie wystarcza :tongue4:

hehehehe ano :> Będe Bede widze z 7 marzec się szykuje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.