Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bless wiara :hi:

no to ładnie Ive ..... trenować trzeba z umiarem bo widzisz co się dzieje sam to przerabiałem niedawno :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:26_________________________________________________dzieki po przeczytaniu Twojej opini na mój temat pasuje nam różowy jak ulał :tongue4: i dlatego fajny z Ciebie chłopak :naughty:

aaaa wielkie dzięki za uznanie Iversonku :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

btw...Madasek gratulejszyn pedalskiego różu , pasuje do Ciebie po , zachowaniu na ostatnim spocie :polew: :polew: :polew: :tongue4

przyganiał kocioł garnkowi :gwizdanie:

btw. madas26, jeszcze się nie przyzwyczaiłam do twojego różu :wink4:

Opublikowano

to ladnie w tych opiniach sobie w d*** wlazicie :naughty:

Opublikowano

dlatego fajny z Ciebie chłopak :naughty:

...to najlepszy text jaki znam buahahahahaha

Opublikowano

btw. madas26, jeszcze się nie przyzwyczaiłam do twojego różu :wink4:

mi też ciężko się przyzwyczaić :mysli:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:36_________________________________________________

to ladnie w tych opiniach sobie w d*** wlazicie :naughty:

nie zawsze jest tak kolorowo z tego co wiem :mysli:

Opublikowano

a co byly tez negatywne opinie na Twoj temat?? :mysli:

Opublikowano

tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?

Opublikowano

tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?

miał xero od prezesa
Opublikowano

tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?

miał xero od prezesa

jasne, ale kandydatom jest niewolno czytać tego, sam dobrze wiesz... :chytry:

Opublikowano

tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?

miał xero od prezesa

zawsze tak jest ze dostaje sie wglad na opinie na swoj temat?

Opublikowano

Madas ma status Klubowicz limited edyszyn i może wszystko :wink4::polew:

Opublikowano

a co byly tez negatywne opinie na Twoj temat?? :mysli:

nie ...nie było ale czasem są z tego co wiem :naughty:

Opublikowano

tak apropos, to od kogo wiesz, madas, jakie opinie były na twój temat? kto ci powiedział?

miał xero od prezesa

zawsze tak jest ze dostaje sie wglad na opinie na swoj temat?

nie, to jest kasowane, zanim przeczyta to bnowy klubowicz, na którego temat jest debata. nie wolno tego czytać kandydatowi, to łamanie regulaminu.

Opublikowano

koniec tematu !!!!!!

Opublikowano

koniec tematu !!!!!!

co koniec?! :angry:

lepiej powiedz od kogo wiesz, co ci ludzie pisali przy głosowaniu :chytry:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 10:57_________________________________________________nie żebym chciała kogoś wkopać, ależ skąd, ale nienależy tak robić, mi Przemek też nie pokazał co o mnie piszą...

Opublikowano

nie wiem tak sobie głupoty pisze :kox::naughty:

Opublikowano

...macie śnieg?? :cool1:

Opublikowano

nie, od wigilii leży trochę, a ty Ive, w kaliszu czy Tbg?

Opublikowano

...w Tbg , urlopuję się, ale chyba jakiś weekend w górach mi się zapowiada , nauczyłbym się wreszcie na nartach jeździć

Opublikowano

...w Tbg , urlopuję się, ale chyba jakiś weekend w górach mi się zapowiada , nauczyłbym się wreszcie na nartach jeździć

ja pierdzile też bym sobie w góry pojechał.....zabierzesz mnie ze sobą :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.