Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegów :hi:

ja już w Poznaniu :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam kolegów :hi:

ja już w Poznaniu :kox:

jak droga? jaka pogoda w poznaniu? :mysli:

Opublikowano

droga super pogoda w Poznaniu bardzo fajna choć mroźna nad morzem podobnie....

a jak w Anglii??

Opublikowano

helou panocki -jak tam po świętach ? dostaliście rózgą po du.....ach ??

niach niach

Opublikowano

haj panocku święta święta i po świętach .....rózgi nie było :kox:

Opublikowano

madas grzeczny byłeś ?? nie kradłeś ??

to sie kufa naucz bo ja ci całe życie prezentów nie będe nosił !

mikołaj hyhy

u nas też spokojnie minęło, od jutra sie zaczyna gonitwa znów, przygotowania do sylwka itp.

Opublikowano

ja niegdy nie jestem grzeczny to nie leży w mojej naturze :tongue4:

ja na sylwka do sąsiadów śmigam bo z małym dzieckiem nie ma dużego pola do popisu :gwizdanie:

Opublikowano

to w sumie będziesz jechał na pół gwizdka jak z dzieckiem idziesz !

nam szef organizuje sylwka na sali - 25 par

Opublikowano

czołem Pany :)

wpadłem na chwile po małej nasiadówce u NIKE i lece spać!

Więc narka Pany :gwizdanie:

Opublikowano

wlasnie sie zastanawiam co w sylwka robic. opcji tutaj duzo :mysli::cool1:

poki co nam tu przymrozilo na maxa :confused4:

Opublikowano

siemano po świętach :hi:

Opublikowano

bless :hi:

ale cisza na ulicach poznania :shocked:

Opublikowano

Vario czy to możliwe że widziałem Cie dziś w galerii pestka?

Opublikowano

cześć Laski :hi:

Jak tam pogoda w WLKP .. jutro wracam z okolic Radomia ?

Jakiś spocik jeszcze w starym roku ?

Był ktoś na "pasterce" pod Lechem ... ja byłem ale nei dotarłem na drugi koniec parkingu ?

Opublikowano

cześć Laski :hi:

Jak tam pogoda w WLKP .. jutro wracam z okolic Radomia ?

Jakiś spocik jeszcze w starym roku ?

Był ktoś na "pasterce" pod Lechem ... ja byłem ale nei dotarłem na drugi koniec parkingu ?

człowieku gdzieś Ty się podziewał :shocked::mysli:

Opublikowano

cześć Laski :hi:

Jak tam pogoda w WLKP .. jutro wracam z okolic Radomia ?

Jakiś spocik jeszcze w starym roku ?

Był ktoś na "pasterce" pod Lechem ... ja byłem ale nei dotarłem na drugi koniec parkingu ?

człowieku gdzieś Ty się podziewał :shocked::mysli:

A tu i ówdzie ... 7 tygodni w delegacji, teraz święta i spragniony OOOO bo tam jeździłem

autem marki PROTON SAGA 1.3 benzyna automat ....

Kiedy jakieś doskonalenie jazdy będzie ... cos się udało wymyśleć ?

Opublikowano

Cześć Pepin, kope lat :) jak tam po delegacji ?? Jak spadnie śnieg to każdy we własnym zakresie się będzie szkolił :):)

Opublikowano

hej pepinie spota napewno robimy 11.01.2009

madas ales sie zarumienil :cool1:

Opublikowano

hej pepinie spota napewno robimy 11.01.2009

madas ales sie zarumienil :cool1:

fajnie że data spota ustalona !!!

dzięki chłopaki i Azunia za przyjazne opinie na mój temat ...szczególnie dzięki dla Yelo za adwokackie usługi w potyczce z mateogda :naughty:

Opublikowano

Panowie, właśnie zwariowałem, pod moim blokiem stoi wiocha tuning czyli hybryda A4ki - przód B7 S-line, tył B6 S-line - linia boczna wspólna - maska odstawala od grilla z 2 cm hihi, ktoś się nieźle napracował z adaptacją frontu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.