Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

ja ostatnio znalazłem w pizzy kebab z ahmeda włos i już więcej nie zamówie, choc trza przyznać że dobra była :)

a wlos z glowy, pachy czy... :decayed:

sadze ze degustacji nie bylo wiec nie wie skad byl wlos :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzien doberek, wczoraj miałem akcje... masakra, pół piwa poszło na lapka i odrazu zdechł. Od 22 - 1 w nocy suszyłem go suszarką i wysysałem browar odkurzaczem... i nic ani nie drgnał. A teraz włączam i działa!!!! Szok, troche klawisze dziwnie skrzypią, ale to pewnie kac :decayed: :decayed:

Mam już nowe świeczki w autku - udalo się podmienic z boscha na NGK...(juz po zakupie boscha).

Opublikowano

Dzien doberek, wczoraj miałem akcje... masakra, pół piwa poszło na lapka i odrazu zdechł. Od 22 - 1 w nocy suszyłem go suszarką i wysysałem browar odkurzaczem... i nic ani nie drgnał. A teraz włączam i działa!!!! Szok, troche klawisze dziwnie skrzypią, ale to pewnie kac :decayed: :decayed:

Mam już nowe świeczki w autku - udalo się podmienic z boscha na NGK...(juz po zakupie boscha).

Deszcz mial ochote popic, ale mial juz dosc do lustra, wiec poczestowal lapa.... :cool1::polew: ciekawe ile wczesnie butli poszlo...i o czym z lapkiem gadali :mysli::decayed:

Z NGK bedziesz zadowolony.

.... laudatur :hi:

Opublikowano

Polak nie wielbłąd i napic się musi hyhyhy , :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

ja ostatnio znalazłem w pizzy kebab z ahmeda włos i już więcej nie zamówie, choc trza przyznać że dobra była :)

a wlos z glowy, pachy czy... :decayed:

sadze ze degustacji nie bylo wiec nie wie skad byl wlos :gwizdanie: :polew:

degustacja była po kłaczek się znalazł pod koniec konsumpcji - i po dogłebnej analizie DNA stwierdziłem że włos należał do 19letniej brunetki, 173cm wzorstu, biust 3, waga 51kg, więcej informacji nie było

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

ja ostatnio znalazłem w pizzy kebab z ahmeda włos i już więcej nie zamówie, choc trza przyznać że dobra była :)

a wlos z glowy, pachy czy... :decayed:

sadze ze degustacji nie bylo wiec nie wie skad byl wlos :gwizdanie: :polew:

degustacja była po kłaczek się znalazł pod koniec konsumpcji - i po dogłebnej analizie DNA stwierdziłem że włos należał do 19letniej brunetki, 173cm wzorstu, biust 3, waga 51kg, więcej informacji nie było

a jestes pewien ze to co smakowales to byla pizza? :cool1:

moze to bylo po zamknieciu pizzerii :naughty:

Opublikowano

dziń dobry panowie i pani ! :hi:

Opublikowano

a obudzi ktos madasa? :cool1:

Opublikowano

madas we wtorki pracuje :gwizdanie: :cool1::shocked:

Opublikowano

madas we wtorki pracuje :gwizdanie: :cool1::shocked:

tzn spi dluzej? :polew:

wtorki? to dzisiaj nie niedziela? :mysli::decayed:

Opublikowano

wtorki? to dzisiaj nie niedziela? :mysli::decayed:

też się ździwiłem , że wtorek dzisiaj, :cool1::wink4:

Opublikowano

wtorki? to dzisiaj nie niedziela? :mysli::decayed:

też się ździwiłem , że wtorek dzisiaj, :cool1::wink4:

:polew:

Opublikowano

No panowie jutro Święta :decayed:

Opublikowano

nie cierpię świąt, bo wtedy się nie pracuje :polew::tongue4:

Opublikowano

nie cierpię świąt, bo wtedy się nie pracuje :polew::tongue4:

kurde, mamy tak samo :kwasny: może załapiemy się na jakieś zamiatanie chodników czy coś?

Opublikowano

pet3r kupiłeś ten prezent swojej Pani? :gwizdanie:

Opublikowano

poszedłbym nawet na odśnieżanie ale kufa śniegu nie ma , ehhh chyba mamy najwięcej wolnego w całej Europie :thumbdown::sick3::przebiegly:

Opublikowano

poszedłbym nawet na odśnieżanie ale kufa śniegu nie ma , ehhh chyba mamy najwięcej wolnego w całej Europie :thumbdown::sick3::przebiegly:

trzebabyło się kobietą urodzić, jak nie w pracy pracować to w domu byś zapierd**ał, a to sprzątanie na świętą, a to przy garach, przy zmywaku, itd... nie narzekałbyś na nudę :tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...wiesz co , doszedłem do wniosku ,że jednak co za dużo , to nie zdrowo... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.