Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

why cos nie teges? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mata zimę :polew: , u mnie trzeba fury pchać ale sąsiedzka pomoc i jest gitowo

pr4xxxzimabt2.jpg

Opublikowano

to znaczy jak czytałem Twoje posty dzisiejsze to ni c**jca nie wiedziałem do kogo i o kim piszesz :shocked::tongue4:

Opublikowano
:polew::nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 10:29_________________________________________________pisalem na odpowiedz Ive o myjni :cool1:
Opublikowano

Alan to u Was taka zima :shocked::mysli:

Opublikowano

Alan to u Was taka zima :shocked::mysli:

no coś Ty , wiosne mam :confused4:
Opublikowano

:polew::nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 10:29_________________________________________________pisalem na odpowiedz Ive o myjni :cool1:

przecież to dawał odpowiedź Musashi :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko wyjechałem i znowu palicie jakieś gófno :polew::decayed:

Opublikowano

ojj zaspany od rana jestem... :mysli: jade troche popracowac! do pozniej panowie... :hi:

Opublikowano

Tylko wyjechałem i znowu palicie jakieś gófno :polew::decayed:

chyba tylko Michał dzisiaj :tongue4:

Opublikowano

taka zima jest fajna:

62105863aa7.jpg

31070195660dd7379e57ozb2.jpg

frontrc9.jpg

Opublikowano

widziałem u Was na spotach tarnobrzeskich bo gość wkleił fotkę swojej fury ....masakra u nas ani grama śniegu :naughty:

Opublikowano

siema :hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 08:43_________________________________________________Musasuszi przywieziesz mi parę gratów z rozdupconego angola?? :naughty::decayed:

to jest mysl, zorgazmuje sobie do swojego motor 3.0 tdi :kox:

Opublikowano

to jest mysl, zorgazmuje sobie do swojego motor 3.0 tdi :kox:

to weź 2 i 1 ten nowy v10 5l od RS6 , zobaczymy jak to hula :naughty:

Opublikowano
:mysli: :mysli: ciekawe to co piszecie.... ja posiadam dwie A4 ki więc dla mnie dwa silniki proszę moderatore :tongue4::polew:
Opublikowano

siema :hi:

Ive Twoja interpretacja jest zawsze zajebiaszcza :kox: ale w pelni sie z Toba zgadzam co do tego kolezenstwa... :>

heh to akurat mówił Musashi. ale weekend był, imprezy, chlanie... możemy zrozumieć :P

:polew: no wlasnie sie zastanawialem o co tu biega? :polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 11:08_________________________________________________

:polew::nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 10:29_________________________________________________pisalem na odpowiedz Ive o myjni :cool1:

przecież to dawał odpowiedź Musashi :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 11:09_________________________________________________mam znajomego doktora, powinien pomoc :cool1::decayed:

Opublikowano

Nike się zakochał , nie ma bata :gwizdanie: :polew: , na to lekarz nic nie poradzi tu potrzeba ....sexual healing :

Opublikowano

to jest mysl, zorgazmuje sobie do swojego motor 3.0 tdi :kox:

to weź 2 i 1 ten nowy v10 5l od RS6 , zobaczymy jak to hula :naughty:

a gdzie to wsadzisz? do kabiny? :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 11:15_________________________________________________

:mysli: :mysli: ciekawe to co piszecie.... ja posiadam dwie A4 ki więc dla mnie dwa silniki proszę moderatore :tongue4::polew:

:naughty:

Opublikowano

on co tydzień sie zakoc**je skubaniec ..... niech Jah będzie z nim :notworthy:

Opublikowano

a gdzie to wsadzisz? do kabiny?

avanta mam nie, to się do bagażnika upcha...Polak potrafi , z przodu diesel , a z tyłu V10 BT 580ps

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.