Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie...jeden z moichulubionych zawodników plus bryant , rodman, jordan i kilku innych :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie...jeden z moichulubionych zawodników plus brayant , rodman, jordan i kilku innych :naughty:

do tej listy dodam , k.garnetta, v.cartera, s.marburego , hehe to były czasy :good:
Opublikowano

i juz was rozgryzlem :tongue4: :gwizdanie: :cool1::polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:00_________________________________________________NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

Opublikowano

bo specjalnie napisałem Alan bo jak bym napisał Allen to pewnie wszyscy by zajarzyli :naughty:

Opublikowano

NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

jeden z najlepszych zawodników ligi NBA od 96' , Król Strzelców NBA (1999, 2001, 2002, 2005) , a Ty nie wiesz kto to Iverson hahahaa , http://pl.wikipedia.org/wiki/Allen_Iverson
Opublikowano

a tak przy okazji... kolega ktory jest przedstawicielem regionalnym Lisnera w wlkp likwiduje hurtownie i wyprzedaje towar po cenach producenta... pelna oferte moge podeslac mailem na zyczenie :)

jest ktos zainteresowany?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:06_________________________________________________

NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

jeden z najlepszych zawodników ligi NBA od 96' , Król Strzelców NBA (1999, 2001, 2002, 2005) , a Ty nie wiesz kto to Iverson hahahaa , http://pl.wikipedia.org/wiki/Allen_Iverson

nie ogladalem az z takim namaszczeniem :tongue4:

Opublikowano

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

Opublikowano

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

clyde drexler , ładne slam dunki napierdalł , nazywali go :szybowiec" bo strasznie długo opadał po wybiciu się w powietrze , grał w san antonio spurs
Opublikowano

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:12_________________________________________________

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

clyde drexler , ładne slam dunki napierdalł , nazywali go :szybowiec" bo strasznie długo opadał po wybiciu się w powietrze , grał w san antonio spurs

Robinson admirał też w San Antonio :)

Opublikowano

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen

ze starej szkoły to magikiem był spudd webb ,173 cm wzrostu i pakował pilkę z obrotu 2 rekami , miał wyskok 170cm :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

ja kibicowałem bardzo Lakersom a Ty??

Opublikowano

ja najpierw chicago , później philadelphi 76ers :naughty:

Opublikowano

Adam podesle jak wroce do firmy-tutaj nie mam tego maila...

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen

ze starej szkoły to magikiem był spudd webb ,173 cm wzrostu i pakował pilkę z obrotu 2 rekami , miał wyskok 170cm :shocked: :shocked: :shocked:

ja za to widzialem jak Jordan pakujac kosza przeskoczyl nad jakims innym kolesiem :gwizdanie:

Opublikowano

a pamiętacie ten duet John Stockton i Karl Malone grali nie tak efektownie ale cieżko przeciw nim się każdej drużynie grało :cool1:

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=NzAhTenXNUw koleś miał 2.13 wzrostu a carter sobie nad nim przeleciał

niesamowita rzecz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale przynudzacie :nuda:

Opublikowano

ale przynudzacie :nuda:

:shocked::mysli::bla::wtf::vaglogi:
Opublikowano

no i wyjaśniło sie kto to Alan :decayed:

witam wszystkich

Opublikowano

znowu tu pusto... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.