Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

karwa , grdzieś miałem kominiarę , ubiorę ze 2,3 bluzy , szalik Lecha i koleś niech wycenia buahahahahha

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajcie mi tu Musashiego :evil:

Kiedy w końcu będzie ta ANKIETA?!

Musashi zrób coś, bo już dawno powinno być to załatwione, od dawna nikt nie dawał nowych projektów.

Opublikowano

mam kilka szalików jak coś mogę pożyczyć.... :kox:

a tak poważnie ciekaw jestem jak tej hujek wyceni szkode :mysli:

Opublikowano

tusz do rzęs Izy i jakiś wzór godny np. HWDP hyhyhy

jeszcze jakiegos golda na klate i brylantowy zab :kox::naughty:

już podsłuc**je o czym dorośli dyskutują :kox::tongue4:

dorosli buahahahahaha :buahaha::polew:

Opublikowano

Dajcie mi tu Musashiego :evil:

Kiedy w końcu będzie ta ANKIETA?!

Musashi zrób coś, bo już dawno powinno być to załatwione, od dawna nikt nie dawał nowych projektów.

a co Ci sie tak spieszy co?? wszystko w swoim czasie..
Opublikowano

Dajcie mi tu Musashiego :evil:

Kiedy w końcu będzie ta ANKIETA?!

Musashi zrób coś, bo już dawno powinno być to załatwione, od dawna nikt nie dawał nowych projektów.

a co Ci sie tak spieszy co?? wszystko w swoim czasie..

a o co chodzi w sumie :blink:

Opublikowano

było w strefie śmiechu :tongue4:

madas, chodzi o to że już jakiś czas temu miała być ankieta związana z projektami które wykonywaliśmy, ale jej nie widać, pora żeby to w końcu zostało załatwione...

Opublikowano

dobre dobre :kox:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 14:41_________________________________________________

madas, chodzi o to że już jakiś czas temu miała być ankieta związana z projektami które wykonywaliśmy, ale jej nie widać, pora żeby to w końcu zostało załatwione...

aaaaaa ja kurde musze szybko jakiś swój wrzucić :mysli:

Opublikowano

Dajcie mi tu Musashiego :evil:

Kiedy w końcu będzie ta ANKIETA?!

Musashi zrób coś, bo już dawno powinno być to załatwione, od dawna nikt nie dawał nowych projektów.

ludzie zamiast do wigilii, zasiada do kompow. posypia sie projekty, az dech zaprze :cool1:

madas, chodzi o to że już jakiś czas temu miała być ankieta związana z projektami które wykonywaliśmy, ale jej nie widać, pora żeby to w końcu zostało załatwione...

aaaaaa ja kurde musze szybko jakiś swój wrzucić :mysli:

no, wrzucaj wreszcie bo sie afera robi :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

Musashi, to rób tą ankietę.

Było mnóstwo czasu by powrzucali ci co chcieli swoje projekty... :gwizdanie:

Opublikowano

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie - gdzie wszyscy zniknęli ???

Opublikowano

Musashi, to rób tą ankietę.

Było mnóstwo czasu by powrzucali ci co chcieli swoje projekty... :gwizdanie:

kurde to niesprawiedliwe ja dwa miechy za granicą byłem i nie miałem dostępu do neta :([br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 17:04_________________________________________________

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie - gdzie wszyscy zniknęli ???

"cicha noc" :gwizdanie:

Opublikowano

siema :hi: dawno mnie tu nie było :wink4:

Opublikowano

siema :hi: dawno mnie tu nie było :wink4:

siema. :mysli: hmm, punkty karne beda :cool1::decayed:

Opublikowano

Musazczi no to co z tym ankietom :gwizdanie:

Opublikowano

Musazczi no to co z tym ankietom :gwizdanie:

no przeciez czekamy na twoj projekt :cool1:

Opublikowano

Musazczi no to co z tym ankietom :gwizdanie:

no przeciez czekamy na twoj projekt :cool1:

ulżyło mi ....to chciałem usłyszeć :tongue4:

Opublikowano

siemka klubowicze :tongue4:

Opublikowano

siemka :cool1:

ciekawe gdzie Alan się zaklamkował wieczorem :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.