Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiecie co, czasami się już nudzi takie pierdolenie o niczym :przebiegly: :gwizdanie:

to podłub coś przy furce :decayed:

mam dosyć w mojej, zbieram na jakieś quattro :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________ewentualnie jakies E 500 :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co planujesz zatem za auto Adam :mysli::decayed:

Opublikowano

A4 B9 ? :decayed: ale marzyć to sobie można :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________i nie za szybko, jeszcze kilka latek :cool1:

Opublikowano

A4 B9 ? :decayed: ale marzyć to sobie można :gwizdanie:

to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q :)
Opublikowano

A7 jest kosmiczne,

mnie kusi ostatnio a5 sportback :mysli:

Opublikowano

A4 B9 ? :decayed: ale marzyć to sobie można :gwizdanie:

to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q :)

wole B7 niz B8..

no i benzynka koniecznie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________

A7 jest kosmiczne,

A7 taaaak ;) i 3.0 TFSI :naughty:

Opublikowano

E500 :thumbdown: no chyba że, dla doświadczonego kierownika

Opublikowano

A7 jest kosmiczne,

mnie kusi ostatnio a5 sportback :mysli:

dla mnie A5 to najpiękniejsze auto ( pierwsza 3) ale coupe :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:31_________________________________________________

A4 B9 ? :decayed: ale marzyć to sobie można :gwizdanie:

to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q :)

wole B7 niz B8..

no i benzynka koniecznie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________

A7 jest kosmiczne,

A7 taaaak ;) i 3.0 TFSI :naughty:

to bierz A5 w benie :)
Opublikowano

E500 :thumbdown: no chyba że, dla doświadczonego kierownika

koniecznie w coupe :naughty: za***iste, u Mnie w Turku jedno w cabrio jezdzi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A4 B9 ? :decayed: ale marzyć to sobie można :gwizdanie:

to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q :)

wole B7 niz B8..

no i benzynka koniecznie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________

A7 jest kosmiczne,

A7 taaaak ;) i 3.0 TFSI :naughty:

no wlasnie, ostatnio mocno sie zastanawialem nad wymiana auta, w rachube wchodzilo m.in. wlasnie b8, ale stwierdzilem ze wole B7... :naughty:

3.0tfsi? never tdi only :kox:

Opublikowano

B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:

Opublikowano

B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:

dlaczego ?
Opublikowano

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_02_s.jpg

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_03_s.jpg

http://www.motofilm.pl/wp-content/gallery/mercedes-e-coupe-przed-genewska-premiera/mercedes-benz-e-class-coupe_11.jpg

jak dla Mnie mega kox :kox: :kox: :naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________

B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:

dlaczego ?

z wyglądu.. :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:41_________________________________________________w E klasie razi Mnie tylko srodek :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:

dokladnie, wnetrze bez wyrazu. jedyne co mi sie podoba to jednostki napedowe

Opublikowano

wnetrze jak wnetrze, ale zewnatrz :decayed: a z jednostkami napędowymi to się zgodzę

Opublikowano

ale dobry S-line to jest kox :kox:

Opublikowano

ale dobry S-line to jest kox :kox:

b7 czy b6?

Opublikowano

ale dobry S-line to jest kox :kox:

b7 czy b6?

każdy włącznie z B8 :naughty:
Opublikowano

kiedy bedzie B9 :mysli:

Opublikowano

w 2013? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.