Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a prawo jazdy ma ? :cool1:

na jacha, ale nie jeździ prawie wcale :gwizdanie:

:wink4: btw. z tego co pamietam, jezeli nie zostanie udowodnione kto prowadzil pojazd nalezy sie tylko mandat za wykroczenie. pktow naliczyc nie moga[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:16_________________________________________________

musze niebawem smigac do roboty a po pracy musze zrobic kursik do koln i potem wolne :pali:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:05_________________________________________________ja mialem wtedy 94km\h na dozwolonej 50 i dostalem 8 punktow i 300 zlociszy :disgust:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:09_________________________________________________jak patrze za okno to wcale nie chce mi sie isc do tej pracy, leje z nieba :thumbdown:

u nas slonecznie znow sie zapowiada

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co pamietam z tych przepisow to wlasciciel pojazdu jest zobowiazany do wskazania osoby prowadzacej pojazd jezeli tego nie zrobi wygrana bingo przechodzi na niego, chyba ze doszlo do zawiniecia twojego auta wtedy ten przepis juz ciebie nie dotyczy[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:22_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:27_________________________________________________narson[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 08:28_________________________________________________ aaaa bym zapomnial , pozdro dla KUREDU :drunk:

Opublikowano

z tego co pamietam z tych przepisow to wlasciciel pojazdu jest zobowiazany do wskazania osoby prowadzacej pojazd jezeli tego nie zrobi wygrana bingo przechodzi na niego, chyba ze doszlo do zawiniecia twojego auta wtedy ten przepis juz ciebie nie dotyczy

tak samo kojarzę, a nie chce mi się sr** ze strażnikami o te punkty skoro i tak nikomu nie zaszkodzą :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co pamietam z tych przepisow to wlasciciel pojazdu jest zobowiazany do wskazania osoby prowadzacej pojazd jezeli tego nie zrobi wygrana bingo przechodzi na niego

sprawdzilem nakladaja tylko grzywne wlascicielowi za niewskazanie kierujacego pojazdem.

Opublikowano

cześć chłopaki :hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:07_________________________________________________bardzo ładna pogoda :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:07_________________________________________________jadę do pracy :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:13_________________________________________________miłego dnia życzę wszystkim :decayed:

Opublikowano

monologi u nas w modzie ostatnio :kox:

Opublikowano

no dokładnie udało mi się niczym Blinowi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:siema:

dobly z rana :hi:

my chyba mamy na tę samą godzinę budziki ustawione :decayed:

może Wy razem ten tego i tylko głupa palicie na forum :mysli: :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

który to Blin? :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________

może Wy razem ten tego i tylko głupa palicie na forum :mysli: :gwizdanie: :kox::polew:

synek, synek... nie ma takiego pierdziadolenia :tongue4:

Opublikowano

młokos nie cfaniakuj :naughty::decayed:

Opublikowano

młokos nie cfaniakuj :naughty::decayed:

:bla:

Opublikowano

:siema:

dobly z rana :hi:

my chyba mamy na tę samą godzinę budziki ustawione :decayed:

może Wy razem ten tego i tylko głupa palicie na forum :mysli: :gwizdanie: :kox::polew:

wlasnie, jeden i drugi podobnie wyruszaja do pracy, maja podobne...., a moze ten sam budzik??? :mysli::cool1::decayed:

Opublikowano

haha czegoś nie wiem :mysli::naughty::evil:

Opublikowano

haha czegoś nie wiem :mysli::naughty::evil:

Madas, nie musisz wszystkiego wiedzieć :P

Opublikowano

haha czegoś nie wiem :mysli::naughty::evil:

Madas, nie musisz wszystkiego wiedzieć :P

no właśnie o pewnych rzeczach wolę nie wiedzieć :D
Opublikowano

który to Blin? :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________

może Wy razem ten tego i tylko głupa palicie na forum :mysli: :gwizdanie: :kox::polew:

synek, synek... nie ma takiego pierdziadolenia :tongue4:

Piechol.. po poznańsku to się podobno mówi plendz/plendze ... blin - bliny jest po polsku :)

a spotyka się jeszcze placki ziemniaczane :)

Opublikowano

witam

firma Kolegi zakupiła znaczna ilośc naklejek firmowych

które bardzo mi sie podobały poniewaz były w 3D

mam prosbe do Kolegów z Poznania aby podjechali do tej firmy:

POLICON Sp. z o.o.

62-002 Suchy Las, Złotniki

ul. Prosta 25/27

tel 61 650 70 90

www.policon.pl

może uda sie cos z tego zrobic ciekawego

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Opublikowano

bry

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 08:12_________________________________________________

:siema:

dobly z rana :hi:

my chyba mamy na tę samą godzinę budziki ustawione :decayed:

może Wy razem ten tego i tylko głupa palicie na forum :mysli: :gwizdanie: :kox::polew:

BARTAS ty łotrze :bicz3:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 08:23_________________________________________________czesc MICHU[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 08:29_________________________________________________dzis wolne a wstalem prawie jak do roboty :wallbash:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________ide zaraz zmienic te lampy co tu bede tak sam siedzial :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.