Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wpadajcie śmiało :)

Madas no ja i tak wpadnę albo śmiało albo wogolę bo nie śmiało to już było :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:51_________________________________________________A będzie któryś z nich w niedziele czy nie wiadomo? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślę że oboje ponieważ deklarowali swoją obecność

Opublikowano

Uuu to fajnie może więcej ludzi będzie :kox:

Opublikowano

I czy możliwe było by np.zdjęcie blokady z płyty nawigacji ?"

płyty to raczej nie mają blokad :wink4: navi może być zablokowana najwyżej lub z płytą coś nie teges :decayed:

Opublikowano

oj nie wiem jak podjedzie to opowie co i jak jest grane

ja chce u siebie tylko zobaczyć czy nie ma błędów jakiś :rolleyes:

Opublikowano

myślę że oboje ponieważ deklarowali swoją obecność

Oboje ... ciekawe który z nich to kobieta :tongue4:

Jak navi sprawna to pewnie ktoś nagrał płytkę " ... jak leci ... " i wyskakuje błąd navigation disk inporoperly inserted

a MMI wymaga napewno nośnika, a może i urządzenia nagrywającego

a to klubowe barwy na 400m .. pierwszy z prawej

Opublikowano

hehe która to kobieta to nie wiem bardziej mieli męskie nicki albo któraś się ukrywa .... a tak teraz myślę to pewnie i tak nikt nie przyjedzie i będę sam A6 :polew:

Opublikowano

Pepin nieźle dajesz :D

Opublikowano

Pepin nieźle dajesz :D

to ty pepin?? hahaha :polew:

Opublikowano

poznałem po czapeczce :D

Opublikowano

no faktycznie ma czape :kox:

Opublikowano

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

Opublikowano

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:
Opublikowano

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:

need for speeda odpalił :cool1:

Opublikowano

no faktycznie ma czape :kox:

no poprawiłem fotkę .. na aktualną czapku :P

Opublikowano

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:

kumpel ma, zapiera dech :naughty:

Opublikowano

no faktycznie ma czape :kox:

no poprawiłem fotkę .. na aktualną czapku :P

ale jakiś wkurzony jesteś na avatarze :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:

kumpel ma, zapiera dech :naughty:

no to grubo ... pewnie że zapiera i zapierdziela :decayed:
Opublikowano

Na spocik trzeba się z wyprzedzeniem deklarowac czy jak się uda to mozna sie pojawi bez anonsowania?

Opublikowano

Na spocik trzeba się z wyprzedzeniem deklarowac czy jak się uda to mozna sie pojawi bez anonsowania?

kiedy masz chęć i czas oczywiście to wpadaj :)
Opublikowano

Na spocik trzeba się z wyprzedzeniem deklarowac czy jak się uda to mozna sie pojawi bez anonsowania?

nie trzeba, przyjedziesz to będziesz... zapraszamy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.